Alena Šeredová má za sebou druhou svatbu. Za manžela má teď boháče, i když s přechozím na tom taky špatně nebyla

V sobotu nastal jejich velký den, na který čekali 10 měsíců! Velkolepá svatba na italském ostrově Sicílie okouzlila mnohé přihlížející hosty. Alena Šeredová se vdávala podruhé. Tentokrát nelenila a vzala si manžela italského dědice Fiatu.

První manželství s fotbalistou jí nevyšlo, ale tentokrát to vypadá, že konečně našla toho pravého! V srpnu loňského roku se světem začala šířit zpráva o tom, že se bývalá modelka Alena Šeredová zasnoubila s jedním z dědiců italské automobilky Fiat Alessandrem Nasim. Miliardář s žádostí o ruku nespěchal, ale po 8 letech vztahu se konečně dočkala.

No a jejich dlouho očekávaný den D konečně nastal! Alena má za sebou už druhou svatbu v životě. A tentokrát byla opravdu velkolepá! Hosté dorazili v pátek a užili si naprosto dokonalou předsvatební party. Na pozvánkách, které dostali, byl nápis Ale & Ale, který označoval první tři počáteční písmena jejich jmen.

Snoubenci se rozhodli pro civilní obřad v italském městě Noto. No a po prohýřené páteční noci se v sobotu rozezněly jejich svatební zvony. Nevěsta zvolila jemné krajkové šaty s odvážným rozparkem. Poté, co si řekli své ANO, nasedli do auta s otevřenou střechou a nápisem „Právě se bereme“. Společně se tak vydali do další etapy svého života!

Po svatbě a následném focení se Alena převlékla do květinových šatů a spolu se svými hosty se mohla ponořit do bujarých oslav. Češka všechny průběžně informovala na svém Instagramu, který až do těchto chvil zaplavuje svatební veselí.

První manžel

Prvním manželem Aleny Šeredové byl fotbalista Gigi Buffon. S ním se po finanční stránce také špatně neměla. Fotbalista bral v přepočtu až 35 milionů korun měsíčně v dobách největší slávy. Hold česká modelka si chlapy umí nabrnknout! Avšak Alenin divoký rozvod s fotbalovou legendou Gigim Buffonem (45) před lety sledoval celý svět, což byla také určitým způsobem daň za bohatství a slávu, a to nelze zcela závidět. 

Zdroje: Instagram, Autorský text