Agátu ztrapnil syn v přímém přenosu! Řekl, co si myslí o Soukupovi, miminku i o tom, jak máma vaří

Tak tohle si Agáta Hanychová (37) jen tak za rámeček nedá. V živém vysílání na sociální síti měla i svého nejstaršího syna Kryšpína, který jejím fanouškům řekl spoustu věcí nejen o mamince, ale i jejím partnerovi Jaromíru Soukupovi (54)!

Infuencerka pořádá poměrně často na svém Instagramu živé přenosy, kde si se svými příznivci povídá o všem možném, co je zrovna zajímá. Nejinak tomu bylo v posledním vstupu, kde měla i svého syna Kryšpína. Ten se zprvu nechtěl moc přenosu účastnit, nakonec ale přišel a řekl pěkné pikantnosti o své mámě i jejím partnerovi Jaromíru Soukupovi.

Agáta svým fanynkám říká „holčičky“ a dnes jim dala možnost, aby se ptaly na jejího synáčka. Ptaly se třeba, kolik mu je, do jaké třídy chodí, některou z nich zajímalo, co by chtěl v dospělosti dělat. „Až budu velkej, chci být bezdomovcem,“ řekl pěkně od podlahy Kryšpín ve videu.

Kryšpín má ale pěkně drzou pusu a nebojí se říct to, co má zrovna na jazyku. V tomhle musí být určitě po mamince! Někdo se totiž zeptal, jak se těší na sourozence, kterého už brzo bude mít doma. „Ne, stačí mi jeden, odstěhuju se k tátovi nebo babičce,“ řekl rovnou. Agáta ale byla v klidu.

Hlavou rodiny není Soukup!

Prostořeký chlapec postupně ve videu řekl i to, kdo je u nich hlava rodiny, jak píše i deník Extra.cz. Agáta totiž řekla, že pokud doma není Jaromír, hlavou rodiny je on. To odmítl s tím, že hlavou rodiny je rozhodně on, vždycky. Očividně v tom má chlapec jasno, přesto určitě mámina partnera respektuje.

Když už se zdálo, že jsou veškeré ostré náboje vyčerpány, přišlo ještě jedno nepříjemné popíchnutí. A to do Agátina vaření. Kryšpín ve videu na Instagramu řekl, že si za kapesné kupuje jídlo a na jídle si pochutná jen tehdy, pokud nevaří jeho maminka. Ta přitom vystupuje v televizi, kde i vaří. V přímých vstupech ukazuje divákům, jaká je nadaná. Těžko tedy říct, kde je pravda – možná má chlapec jen zmlsaný jazýček!

Zdroj: Extra.cz, Instagram-Agáta Hanychová, redakce