Agátin vzkaz novinářům: Doufám, že jste viděli, jak Róza plakala, když viděla svého otce

Kauza Agáta + její matka x Jaromír Soukup zase jednou rozhýbala mediální svět. Začalo to tím, že Agáta se svým manželem Mirkem Dopitou, synem Kryšpínem a dcerou Miou vyrazili na výlet do Paříže. Nějaký kolemjdoucí je vyfotil na letišti a fotky se pak dostali do časopisu Blesk. Informace pak dorazila k Soukupovi, který se začal shánět po své dceři Rozárce, která s nimi nebyla.

Pak se do toho vložila Agátina matka, Veronika Žilková, která mu vzkázala, že Rozárka rozhodně není u cizích lidí, ale u své babičky. Chůva ji hlídala jen odpoledne, kdy Veronika hrála v divadle. O tom jsme psali zde. Vše se pak ještě vyostřilo, když Veronika zjistila, že Rozárku přijela kontrolovat policie, zřejmě na popud Jaromíra. O tom si můžete přečíst zde. Jasné je, že Agáta má ve své matce obrovskou podporu.

Agáta už je dnes doma, jak napovídají její instagramové příběhy. Dnes v podvečer bude dělat dokonce živé vařící vysílání. Není pochyb o tom, že během natáčení se nějaké dotazy ohledně této rodinné situace objeví. Agáta však již v jednom ze svých příběhů dala jasně najevo, že chce celou kauzu ukončit. „Tak tohle je asi poslední video, které já točím k panu Soukupovi,“ říká influencerka hned na úvod. „Když jsem šla ráno s Rózou na procházku, tak tady vůbec nikdo nebyl (novináři před domem, jak upozornila Žilková, pozn. redakce). Když si v 10 hodin vyzvedával Jaromír Rózu, tak tady byla plná ulice novinářů. Nevím, kdo si je zavolal, nejspíš. A druhá věc, doufám teda, že ti novináři viděli, jak Róza začala plakat, když viděla svého „úžasného“ otce. Takže asi tak. A já už končím s touhle osobou. Naprosto.“

Kdo by si byl býval pomyslel, jak se karty obou probíraných otců otočí. Zatímco poprvé dělal problémy spíš Jakub Prachař, otec Mii, teď je to on, kdo ukazuje, jak by se k sobě odloučení partneři a rodiče měli chovat. „Třeba Mia je unavená, tak ji její otec nechal doma u mě, ač měla být u něj… Tak se totiž mají rodiče chovat,“ napsala Agáta a připojila srdíčko.

Zdroje: Instagram, Blesk