Drama pokračuje! Soukup poslal policii zkontrolovat svou dceru. Žilkové došla trpělivost

A dost! Veronika Žilková bouchla do virtuálního instagramového stolu. Po včerejším vzkazu Jaromíru Soukupovi, o tom, že jeho dceru hlídá její vlastní babička, sdílela neuvěřitelnou zprávu na svém profilu. Jaromír měl, podle všeho, poslat policejní hlídku do Agátina domu, aby jeho dceru zkontrolovala.

A co tam našel? „Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa!!!“ rozčílila se Veronika Žilková. „Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?“ směřovala herečka dotaz na pana Rakušana, ministra vnitra.

Veroničini sledující nevěří vlastním očím, co dokáže vyvádět dospělý člověk, otec téměř ročního dítěte, zřejmě kvůli své vlastní hrdosti nebo ublíženosti. Všechny komentáře si můžete přečíst pod tímto příspěvkem. Žilková si jednoduše nenechá líbit, aby její rodinu někdo šikanoval nebo špinil. Sama jistě ví, že Agáta není žádný svatoušek, ale čeho je moc, toho je příliš.

„JUDr. Jaromíre Soukupe, píšete v bulváru, že Róza je s cizími lidmi. Ráda bych se vám představila, možná si vzpomenete, byla jsem u Vás v pořadu. Jsem MgA. Veronika Žilková, babička vaší dcery. Kdybyste nedal Roze „zaracha“ (že by zlobila ??), mohla si teď o jarních prázdninách stavět se sourozenci bábovičky na Kanárech. A kteří cizí lidé ji hlídají? Už vím, ti ze štábu během vašeho natáčení v TV Barrandov. V ty dny, kdy ji máte v péči!! Už chápu. Diváci vás totiž ještě neviděli před kamerou „s Rózou v náručí“…. není doufám sama a bez dozoru v šatně nebo pod kamerou!!!!?“ pustila se rozzlobená babička do svého bývalého zetě.

Nechápe, proč Jaromír nezavolal jí nebo Agátě, přitom jejich čísla má prý „hned vedle čísla na novinářky. Vím, že máte smysl pro humor i herecký talent, tak si spíš myslím, že je to vše skryta kamera nové reality show pro vaši TV „CLASHíky Jaromíra Soukupa“, nebo možná pokračování pořadu „Dostaň Agátu“, uzavřela Veronika svůj příspěvek, ke kterému nahrála fotografii výše.

Uvidíme, jestli se Agáta nebo Jaromír k celé situaci nějak vyjádří.

Zdroje: Instagram