Veronika Žilková má pro Soukupa vzkaz: Rozárka je u své babičky

Asi si říkáte, že je tohle věc naprosto běžná, alespoň u většiny rodin, a to nejen v Česku. Jenže ne každá rodina je taková, jako ta Agáty Hanychové. Agáta má tři děti, každé z nich má jiného otce, nedávno se vrátila k otci svého syna Kryšpína a vypadá to, že tohle manželství vydrží snad už navěky. Jenže, když do ní zrovna nešije Prachař, tak nastoupí Soukup.

Ten si totiž postěžoval časopisu Blesk, že neví, kde teď je jeho dcera Rozárka. Doneslo se k němu, že Agáta sbalila Kryšpína, Miu a manžela a odletěli spolu do Paříže. Tam navštívili Eiffelovu věž a Disneyland a někteří rozumí tomu, že tak malé dítě by z takového výletu nic nemělo. „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, tak i nyní jsem připraven se o svoji dceru postarat a stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob,“ prohlásil Soukup.

Agáta se před několika týdny svěřila, že podle Soukupových podmínek nesmí s Rozárkou vycestovat do zahraničí. O jarních prázdninách měla původně v plánu cestu k moři, jenže ta právě nevyšla. A aby to starším dětem nebylo líto, vzala je aspoň na výlet do Paříže. „Upřímně jsem doufala, že budeme mít klid a nikdo se to nedozví, že beru děti do Disneylandu, když nám po*ral jarní prázdniny,“ řekla Agáta redakci webu Extra. Rozárka tedy zůstala v Čechách.

Agáty se zastala i Veronika Žilková, její matka, která dnes večer sdílela fotku dětské ručičky na své tváři. „Odpoledne jsem hrála, tak hlídala chůva, protože Kryšpín a Mia mají jarní prázdniny a jeli s mámou na výlet. Teď už hlídám já, babička. Věřím, že otce Rózy, když byl malý, babička taky někdy hlídala!!! I Boženu Němcovou hlídala babička, a dokonce o tom napsala knihu, ze které se maturuje,“ vzkázala Soukupovi Veronika, která rozhodně nemá zapotřebí se nějak vykrucovat kvůli věci, která je v rodinách naprosto normální.

Pak do svého příběhu ještě nahrála jiný snímek a přidala komentář, že kdyby teď někdo Rozárku hledal, tak je se svojí babičkou. Agáta zase ve svém příběhu nezapomněla svojí matce poděkovat za hlídání. Spousta Agátiných sledujících je na její straně, někteří jí však dávají ochutnat její vlastní medicínu. Dobře si totiž pamatují na dobu, kdy Agáta vyčítala Prachařovi, že místo aby trávil čas s Miou, nechá ji chůvám nebo matce a věnuje se práci nebo zábavě.

Zdroje: Instagram, Extra, Blesk