Agátě došla trpělivost! Parta zapšklých lidí, nadává na adresu novinářů z Blesku

Influencerka a modelka Agáta Hanychová už toho má dost! V poslední době o ní vychází spousta článků, z nichž ne každý je úplně pravdivý. Někteří bulvární novináři se Agátu snaží jen očernit. Jenže si neuvědomují, že tím Agátě působí potíže.

„Jestli se z něčeho zhroutím, tak z Blesku, jejich smyšlených, jednostranných článků,“ píše Agáta v jednom ze svých instagramových příběhů. Odkazuje tak na včerejší článek zmíněného časopisu, který ji tentokrát popisuje jako „mámu v nesnázích“. Píše se v něm, že Agátin bývalý manžel Jakub Prachař ji žene k soudu, aby zabránil ukazování jejich společné dcery Mii na modelčině Instagramu. Jedinou pravdou na tom je, že Jakub skutečně nechce, aby byla Mia ukazována, ale určitě to nechce řešit soudní cestou.

„Holčičky, nečíst a nesledovat!!“ nabádá Agáta svoje věrné sledující. „Parta velmi zapšklých lidí, kteří si říkají novináři. Myslím, že vystudované to z nich nemá nikdo a ano, to jsou ti, kteří se nikdy nezeptají na názor zúčastněných a píšou články, podle svého uvážení. Tohle mají být noviny a novinařina???!!!“ Agáta ještě zdůraznila, že být zlatokopkou, za kterou ji většina považuje, rozhodně neznamená, že pobírá jen 4000 korun alimenty na Rozárku.

Je sice pravda, že Agáta není žádný svatoušek. Její prořízlá pusa kolikrát řekne něco, co by neměla, ale za to se nijak zvlášť nestydí. Zakládá si na tom, že je upřímná, že svým sledujícím nic nenalhává, nehraje si na něco, co není, a právě za to ji její fanynky obdivují a mají rády.

Zdroje: Instagram, Blesk