Agáta začala emotivně plánovat budoucnost dcerky Rozárky. Soukup ji racionálně zchladil

Na prvomájovou procházku na Petřín, kam se vydal pár novopečených rodičů, Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54), si nezapomněli dát pod rozkvetlou třešní pusu. Zdá se, že rodině ke štěstí nic nechybí, z věčně nabručeného Soukupa je vtipný mladík, Agáta zase našla potřebný přístav. A tak už kuje plány do budoucna.

Partnerství kontroverzních milenců Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa dostalo po narození dcery Rozárky další rozměr. Šťastná maminka si také velmi užívá péči svého tatínka, obvykle velmi vytíženého mediálního magnáta. Kvůli svým dvěma láskám je však nyní ochoten slevit i z některých svých aktivit. Podle Agátiných slov se o malou stará zodpovědně a nebojí se ji přebalit, na rozdíl od mnoha jiných otců. Agáta se směje, že jedinou Jaromírovou chybou je, že neumí ani kojit.

Na otázku iDnes.cz, zda se jejich vztah s Agátou po narození Rozárky nějak změnil, odpověděl Soukup pragmaticky: „Jak se změnil náš vztah…? No, máme dítě.“ Jaromír nerad dává najevo své emoce a na rozdíl od své partnerky, známé influencerky, se snaží co nejvíce chránit i své soukromí. Také ve vztahu s Rozárkou je mnohem zdrženlivější a říká, že to tak chce zachovat. Po jejím narození to ve svém pořadu oznámil jen krátce: „Je to pravda, Agáta mi dala dceru. Byla to událost týdne, všichni o tom mluvili. Já jsem byl zdrženlivý, pořád jsem čekal, co mi Agáta dá. Takhle to bude odteď. Nebudu dávat žádné obrázky toho, co Agáta nedá.“ A tak se stalo. A své slovo dodrží.

Ale Agáta by se ráda o všechno emotivně podělila se světem, a to ještě dřív, než k tomu dojde. Například o Rozárčině budoucnosti měla jasno, ale Jaromír ji zchladil. „Ne, já tyhle věci zásadně neplánuju. Ne, ne, ne. To přinese život. Je dobré plánovat, ale ne moc. U čerstvě narozeného dítěte plánovat, čím se jednou bude živit nebo co bude studovat, no, to bych nechal na rodičích, ale hlavně na dítěti samotném. A ona to teď neřekne,“ odpověděl odmítavě. Agáta se na to okamžitě zažertovala: „Myslela jsem, že už jsi ji na to právo přihlásil.“ Ale on se tvářil vážně. „Na to právo? Ne, ne, ne,“ rázně takovou možnost odmítl a Agáta se zasmála, když mu odporovala: „To by se mi moc líbilo.“ Ale jestli čekala, že Soukup přece jen chytí její vlnu, nestalo se tak. „Tyhle plány mi připadají strašně směšné,“ řekl v tomto bodě zcela jasně racionálnější a zkušenější z dvojice. Ale kdo ví, třeba Rozárka nakonec na práva skutečně půjde, ale nejspíš to bude její volba.

Zdroj: Instagram, iDnes.cz