Agáta už Dopitu neřeší: Mohlo by to některým lidem ubližovat, a to nechci!

Po pochybnostech, které zazněly v souvislosti se vztahem Agáty Hanychové (38) a jejího staronového partnera Miroslava Dopity (42), tato známá influencerka problémy mezi nimi popřela. Uvedla také důvody, proč nesdílí na jejím instagramovém profilu jejich společné fotky v takové míře, jako před časem. Navenek tedy vypadá, že je všechno v pořádku, ale to se dlouhou dobu zdálo i během jejího vztahu s Jaromírem Soukupem (54).

Svět, ve kterém se pohybuje úspěšná influencerka Agáta Hanychová, je jistě zajímavým lákadlem pro její fanoušky na Instagramu. Mezi nimi by měly převažovat ženy přibližně v jejím věku, s dětmi, častokrát bez partnera, které to berou zřejmě zejména jako osvěžení jejich běžného denního stereotypu. Zároveň jim imponuje Agátino sebevědomí a její rady a pikantnosti. Po rozchodu s Jaromírem Soukupem to ale podle jejího vyjádření s jejím sebevědomím až tak dobře nevypadá a navštěvuje proto dokonce psychoterapeutku. Založila si také nový profil Agáta Family, která má být inspirativní pro lidi a rodiny v podobné situaci.

Aktuálně velmi jasně zareagovala na drby, že se její staronový vztah s Mirkem Dopitou rozpadá. „Nevím, kde tato kauza vznikla, ale je to blbost. Právě včera byl plný Instagram mě a Mirka. Nedávám tam ale každou maličkost, protože si myslím, že v dnešní době by to mohlo některým lidem ublížit a já ubližovat nechci,“ tvrdila v rozhovoru pro Expres.cz Agáta s dodatkem, že se proto rozhodla už její vztah veřejně neřešit a většinu fotek a videí s Mirkem zveřejňuje výhradně na jejím novém profilu s názvem Agáta Family.

Na soukromém profilu Agáta fotky s Dopitou skutečně nezveřejňuje už přes 5 týdnů, nepochybně tím chce přilákat lidi na její nový profil:

Tam před časem v prvním příspěvku zveřejnila, jak trávila s Dopitou a dětmi sluneční víkend během jejich výletu u rybníka v jižním Česku. „To je projekt, který jsme si založili na výlety, můj profil je otevřený, tento je soukromý a je pro rodiny s dětmi, které zajímá, co děláme ve volném čase my,“ vzkázala všem, včetně pochybovačů o upřímnosti a stabilitě jejího vztahu s Dopitou. Trochu podivně ale vyznívá, když Agáta přiznává, že Mirek u ní v domě už nebydlí, i když je častým návštěvníkem a pochvaluje si jeho pomoc. Zdá se to být trošku zvláštní postup, má-li vztah směřovat k upevňování, ale snad vědí, co dělají.