Agáta šokuje! Dopita s ní už nebydlí, psychicky je na tom moc špatně!

Ti, kteří pochybovali o trvanlivosti vztahu Agáty Hanychové (38) a Miroslava Dopity (42), možná měli i pravdu. Přestože stále přibývají společná videa a fotky, poněkud podezřele vyznělo, když hned po potvrzení jejich vztahu napsala, že nebude mluvit o tom, zda jsou zamilovaní. Přiznala, že prostě nedokáže být sama a je možné, že Mirka hlavně potřebovala i jako oporu ve sporu s Jaromírem Soukupem (54). No zdá se, že dokonalé to není.

Navenek sebevědomě působící Agáta Hanychová se aktuálně na svém instagramovém profilu svěřila, že opak je pravdou, a proto spolupracuje již s terapeutkou. Je docela možné, že stresy, které prožíval její expartner Jaromír Soukup kvůli dluhům jeho mediální společnosti, což se odrazilo i na jeho zdraví, mohly poznačit i ji, zvláště když byla v citlivém období těhotenství a později šestinedělí. Měla být z toho vyčerpána natolik, že ztratila mléko a po dvou letních měsících v Marbelle, kde se se Soukupem hádali, se s ním rozešla.

Náhradu si hned našla v expartnerovi a otci jejího syna Kryšpína, Miroslavu Dopitovi, ale nevypadá, že to mají ve vztahu docela ideální. Přestože zpočátku říkala, že u ní Dopita po rozvodu bývá, zjevně to nebylo natrvalo, což je v případě rozvíjejícího se vztahu zvláštní. „Mirek u nás nebydlí, občas u nás je. … Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně,“ svěřila se svým sledovatelkám na Instagramu .

Zdroj z její blízkosti, který si nepřál zveřejnit jméno, je z Hanychové stavu a chování znepokojen. „Agáta na tom není psychicky dobře, nechová se normálně. Má velké výkyvy nálad a chvílemi je úplně mimo. Soudy se Soukupem kvůli Rozárce ji navíc stojí strašné prachy,“ prozradil Expresu něco ze zákulisí, jak ho Hanychová veřejně neukazuje.

Na fotkách před týdnem idylka, otázka je, jak je to opravdu:

„Soukupovi dělá scény při každém předávání dcery,“ dodal s tím, že má nervy z toho, že prohrává boj o svěření Rozárky do její výhradní péče i o výši výživného u soudů. Je ale docela pochopitelné, že jako mámě půlročního miminka jí musí trhat srdce, že ji nevidí polovinu dní v měsíci, kdy podle soudního nařízení ji má otec v rámci střídavé péče. Kdyby kojila, zřejmě by to takhle nedopadlo. Na noc ji ale má, naštěstí, vždy doma. „Je to šestnáct dní v měsíci. Je to strašně těžké. Pocity smutku ze mě myslím na instagramu jdou. Je to vidět,“ uvedla sama. Těhotenství teprve po měsíci vztahu měli zřejmě oba jako zralí a zkušení lidé velmi dobře zvážit. Následky jsou trpké a není pochyb, že si to odnese i Rozárka, která zatím, naštěstí, docela nechápe, co se kolem ní děje.