Agáta prý nemůže kojit svou dceru Rózu. Za vše může její pracovní vytíženost. Fanynky si s ní nebrali servítky

Není to tak dlouho, co česká modelka a influencerka přivedla na svět dceru Rózu. Jen pár dní po porodu se ale vrhla zpět do pracovního nasazení, společenských akcí a pravidelné cvičení ve fitku. Bohužel se na jejím těle ale tato vytíženost podepsala.

Je to náročné, netušila jsem, že to bude taková změna, z dvou dětí na tři. Je to tak náročné, že se mi to podepsalo i na zdraví. Na těle mám vyrážku, se kterou jsem byla na kožním, a prý je to únavový syndrom,“ svěřila se Agáta svým fanouškům a fanynkám prostřednictvím Instagramu.

Jak informuje Blesk, Agáta o mléko přišla úplně.

A už nemám ani mléko. Já, paní kojná, která vždy chtěla kojit. Kryšpína jsem kojila devět měsíců, Miu jsem moc dlouho nekojila, byly to asi čtyři měsíce. A u Rózy nám to došlo. Což je pro každou matku stresující, každá matka je z toho vyřízená, takže i já,“ div se nerozplakala třínásobná maminka. A i přes její stěžování si, bohužel u fanoušků oporu nenašla.

Někteří sledující si dokonce s Agátou nebrali servítky a vyčetli jí to, že si za vše může sama, píše Šíp.

„Děláte si to sama. Pořád někde lítáte, když malá usínala v měsíci u prsu, tak jsem hlásala, že je rozmazlená. Právě tak to má být, miminko má usínat u prsu, mozek dá podnět a uvolňují se hormony, což spouští laktaci. Čekám, kdy natočíte spolupráci i na hovno, přitom to nemáte vůbec zapotřebí. Myslím, že u vás to o penězích není, tak nevím, kam se honíte. Především bych byla doma s malou a měla ji u prsu, toť můj názor,“ nebrali si sledující s Agátou servítky.

Ti jí také vzkazují, že je logické, že takovou vytížeností o mléko přišla, a že si měla dát několik týdnů nebo měsíců pauzu. Nyní už jsou ale všechny rady zbytečné, protože modelka musela začít svou dceru krmit umělým mlékem.

Zdroj: blesk.cz, sip.denik.cz, Instagram