Agáta po rozchodu se Soukupem: Pohled na ni vyráží dech! Tak vypadá? Tímhle všechny šokovala!

Agáta Hanychová je po rozchodu s Soukupem jako vyměněná, podívejte se na foto jako důkaz uvnitř! Ale to není všechno…

Agáta Hanychová neprožívá zrovna nejlepší období. Přestože ve vztahu s Jaromírem Soukupem to vypadalo, že je všechno zalité sluncem, nebylo to tak. Problémy Agátina partnera v podnikání se promítly i do jejich vztahu, napětí u nich doma v přítomnosti Jaromíra Soukupa se dalo krájet. Navíc ani Agátiny starší děti se v přítomnosti Soukupa necítily dobře, a tak přišel pro více možná šokující rozchod.

Agátě rozchod se Soukupem prospěl, jistého napětí se zbavila. A když se teď spolu s dcerou Miou objevila na halloweenské party, vypadala opravdu úžasně, podívejte se.

Agátě dost pomáhá já to, že se po rozchodu se Soukupem dala dohromady s otcem jejího syna Kryšpína, který jí dost pomáhá. Agátu totiž ničí soudní spor se Soukupem o pětiměsíční dcerku Rozárku, kterou mu musí dávat 16 dní v měsíci, přičemž Soukup požaduje střídavou péči, nebo dokonce plnou. Agáta nyní všechny šokovala.

Když se Agáta po letech nečekaně dala dohromady s otcem jejího syna Kryšpína Mirkem Dopitou, mnozí jen kroutili hlavou. Spojilo je to, že oba byli čerstvě rozejdění, protože Mirek se rozvádí se svou manželkou Terezou.

Zdá se, že Hanychové slepovaný vztah s Dopitou není tak dokonalý, jak se Agáta snažila prezentovat na sociálních sítích. Důvěryhodný zdroj Expresu, který má k Hanychové velmi blízko, naznačuje, že se již pravděpodobně objevily první mráčky ve vztahu. Jedním z důvodů má být údajně fakt, že se Hanychové příliš nezamlouvá, že musí domácnost finančně táhnout téměř sama.

A teď to celé Agáta zamluvila šokující informací: „Mirek u nás nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Já jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně,“ řekla Hanychová, která se s Mirkem ani neobjevila na halloweenské párty. A to také něco naznačuje.