Agáta po porodu na diety kašle. Vyřeší to pohybem

Je to sotva pár dní, co Agáta Hanychová přivedla na svět třetího potomka. Velkým trendem slavných žen je ukazovat, jak rychle se jim podařilo shodit poporodní kila. Přidá se k nim ale i Agáta?

Přesně před týdnem Agáta porodila dceru Rozárku, kterou počala se současným partnerem Jaromírem Soukupem. Je tak uprostřed šestinedělí, takže si s nějakým hubnutím zatím hlavu neláme.

„Přibrala jsem z 60 na 77 kg,“ přiznala slavná influencerka a modelka.  

„Vím, že mě máte rádi, proto ukazuji realitu. Nebudu držet žádné diety, jen vynechám kila čokolády a litry zmrzliny a začnu se pomalu hýbat pod vedením své trenérky. Budeme přidávat také cviky a snad vám časem ukážu fotografii, kde vypadám lépe,“ vzkázala svým fanouškům. A tímto přístupem si získala mnoho pozitivních ohlasů.

Dcera herečky Veroniky Žilkové nepromluvila jen o hubnutí, ale také o tom, jak probíhal třetí porod. Ten naštěstí proběhl bez problémů a Agáta se velice rychle otřepala. Dokonce stihla živě vysílat pro své fanoušky!

„Porod byl normální, nebyla jsem císařem,“ prozradila ve středečním vysílání. Ta se také svěřila, že do nemocnice dorazila v 15:30 a kolem půl deváté už v náručí držela malou Rozárku.

Při porodu jí znovu asistoval doktor Vlk, který jí pomáhal přivést na svět Kryšpína a Miu, psal Blesk. Starší sourozenci také krátce po Agátině porodu stihli navštívit svou nejmladší sestřičku.

„Je to fakt boží, netušila jsem, že někdy budu mít tři děti. Je to super,“ rozplývala se Agáta radostí.

Modelka je teď už doma a stihla dokonce nafotit několik selfie ve spodním prádle, aby svým fanouškům ukázala, jak jí to ve spodním prádle sluší. Bohužel svůj Instagram pro šmíráky uzavřela, tudíž vás fotkou nepotěšíme.

Zdroje: blesk.cz, Instagram