Agáta mohla být milionářovou nevěstou, zvolila si opak! Terapie po rozchodu ji stála pěkný balík!

Jak je to s výroky Agáty Hanychové (38) doopravdy, často neodhadnou ani její dlouholetí příznivci. To potvrzuje i fakt, že mnozí nevěřili ani jejímu rozchodu s Jaromírem Soukupem. To, že to se svým novým přítelem Mirkem Dopitou (42) myslí vážně, brali mnozí také s rezervou. Sama Agáta se k tomu vyjádřila a prozradila, že kvůli rozpadům vztahů s muži už nevěří ani sama sobě, a proto chodí na terapie k psychoterapeutovi.

Kdo ví, jestli Agáta Hanychová něco chystá, když se svěřila, jak si léčí zraněnou duši u odborníka na vztahy. Mělo by ji to stát téměř sto tisíc korun. Už v září začala na svém instagramovém profilu propagovat knihu Rozchod, v níž nabízí kurz, který má pomoci ženám po krachu vztahu. „Pokud chcete být sebevědomé, jděte do toho. Já do toho jdu taky,“ povzbuzovala podobně zkoušené ženy a nabízela slevu na kurz. Ačkoli Agata působí jako sebevědomá žena, přiznává, že taková ve skutečnosti není.

Jako příklad uvedla komunikaci s terapeutem po rozchodu s Jaromírem Soukupem. „Mám z vás teď lepší pocit, než když jste byla s předchozím partnerem, nebudu říkat s kým, prostě jste taková uvolněnější. Když jsi byla na Barrandově, tak jsi mi říkala, že je ti strašně špatně a že jsi v hrozné křeči,“ citoval TN.cz terapeutku. „Teď máš člověka, o kterém si myslíš, že ti to s ním funguje. Mám na to čich,“ měla ji povzbudit odbornice s tím, že po boku Dopity opět září.

„Chtěla jsem mít klid a mám ho. Chtěla jsem se smát a směju se,“ konstatuje spokojená Hanychová. Zda to ale s Dopitou vydrží, je ve hvězdách. „Teď se na nás sází, jestli se vezmeme. Je tam tříprocentní kurz na to, že se vezmeme v roce 2024. A 100 procent výhry je slíbeno, když si vezmu Jaromíra Soukupa, tak tomu nikdo nevěří…,“ zhodnotila možnosti v sázkových kancelářích Agáta.