Agáta Hanychová bez sebereflexe. Všechno dělám správně!

Chování influencerky Agáty Hanychové (38) často vybočuje z normy chování běžného člověka. Na druhé straně ani její máma Veronika Žilková (62) se nechová zcela jako průměrná seniorka, ale na rozdíl od dcery, se alespoň vyjadřuje slušně a když Agátě cosi ujde, nedbá ji pokárat jako malé dítě.

Před nedávnem Agáta Hanychová spolu s bratrem Vincentem Navrátilem spustili podcast Taky názor o dění ve společnosti. Už v jejich prvních epizodách dokazují, že si servítky moc neberou. Agáta se nezdráhá použít i nevhodné výrazy. Podobně se chová i během streamů na jejím instagramovém profilu. Svého exmanžela Jakuba Prachaře nedávno nazvala debilem, dříve použila ještě horší nadávku.

Agáta ale velkou dávku sebereflexe neprokazuje, naopak považuje své chování hodné obdivu, jak se svěřila Super.cz . „Jsem upřímná a říkám jen pravdu,“ ocenila sama sebe a problémy, které si tím dělá, zjevně ignoruje. „Za vším, co řeknu, si stojím,“ konstatovala odhodlaně pokračovat ve svém stylu. Přiznala však, že i její máma Veronika Žilková má v tomto směru vůči ní výhrady a někdy i poměrně ostré.

„Právě včera mi napsala, že už to přeháním a stydí se za mě celá rodina. Ale ona také občas vypustí věci, že se za ni stydím. Myslím, že to k naší profesi patří a k naší upřímnosti obzvlášť. Myslím si, že proto nás lidé mají rádi. Že si nehrajeme, že je všechno v pořádku a skvělé, ale říkáme to na plnou hubu,“ prohlásila Agáta se spokojeností. Uznala však, že alespoň vulgarismy bys měla odpustit. Na druhé straně diplomatičtější být nehodlá. „Ty obecné pravdy, které ve svých živácích říkám, jsou pro mé holky, které mi za to pak děkují,“ tvrdí Hanychová s tím, že je vzorem pro ženy, když jí nejedna napíše, že chce být jako ona. „To je pro mě zadostiučinění a budu to dělat dál,“ uzavřela debatu o své, někdy nevhodné, upřímnosti.