Agáta Hanychová způsobila poprask. Po těhotenství se vrací k cigaretám a další dítě odmítá. Soukup je minimálně v jednom případě proti

Česká celebrita a televizní hvězda Agáta Hanychová způsobila na sociálních sítích skutečný poprask. Jen několik měsíců po narození své nejmladší dcery Rozárky se celebrita veřejně přiznala k tomu, že znovu podlehla své závislosti na cigaretách. Přestože se již několikrát pokoušela s cigaretami skoncovat, pokaždé se k nim nakonec vrátila.

S přiznáním přišla na Instagram, kde otevřeně připustila, že její partner, Jaromír Soukup, s jejím rozhodnutím nesouhlasí: „Ano, vrátila jsem se ke kouření. Nejsem za to ráda, ale nemám silnou vůli. Ano, Jaromírovi to vadí“ uvedla modelka. Zda se jí tentokrát podaří odolat nikotinové závislosti, nebo zda ji Jaromír opět přiměje skoncovat s kouřením, ukáže čas.

Další šok přišel, když na otázku fanoušků, zda plánuje další miminko, odpověděla se smíchem: „Ne, nikdy.“ A to přesto, že před časem prohlásila, že svatba s Jaromírem bude až po čtvrtém dítěti. Zpráva přišla jako blesk z čistého nebe, zvláště když si vzpomeneme na to, jak Hanychová svého partnera nedávno vychvalovala za jeho otcovské schopnosti. „Jsem v šoku z toho, jak Jaromír funguje jako otec. Opravdu se nebojí být s Rózou sám, takže já už byla nakupovat jídlo, byla jsem i v drogerii. Je fakt úžasný! Jediný, co je nevýhoda, je to, že nemůže kojit.“ uvedla herečka před časem pro eXtra.cz.

Zdroj: eXtra.cz, Instagram