Agáta Hanychová ve Španělsku: Nechala si přifouknout pusu botoxem a už zase kouří. Bojí se reakce své matky Veroniky Žilkové

Influencerka Agáta Hanychová si nezvala k srdci radu svých sledujících, aby se vykašlala na botox, který podle nich vůbec nepotřebuje. V současné době si Agáta užívá dovolenou se svým partnerem Jaromírem Soukupem, dcerkou Rozárkou a synem Kryšpínem ve španělské Marbelle. Tam totiž má Jaromír vlastní vilu, takže pobyt je zde pro ně neomezený. Agáta se svým fanynkám ozvala v živém vysílání, kde si postěžovala na úmorné horko, ale také se přiznala návrat ke kouření a botox.

Agáta zpočátku vůbec nevěděla, co v živém vysílání probírat. Proto vyzvala své „holčičky“, aby se na něco zeptaly. Jedna zatoužila o živé vysílání i s Jaromírem, ale Agáta prozradila, že její partner stále pracuje. Jediný oddych měl asi hodinu, kdy vzal Kryšpína na pláž. Také řekla, že zatím neví, jak dlouho ve Španělsku budou, jisté ale je, že určitě do konce měsíce. Zítra má totiž přiletět Mia s Pepínem, Agátiným asistentem, která nyní tráví dovolenou s tatínkem Jakubem Prachařem. Na oplátku ji zase opustí Kryšpín, kterého nejspíš jeho otec bere na Bali.

Agáta hned v úvodu řekla, že používá filtr, takže vypadá, že je přebotoxovaná, ale aspoň tak vypadá k světu. V komentářích pod videem, které pak Agáta sdílela i do hlavních příspěvků, se začaly objevovat dotazy, jestli má zvětšené rty. Na ty zatím žádná odpověď nepřišla, nicméně na dotaz přímo ve vysílání, jestli kouří, Agáta odpověděla, že znovu začala. „Teď mě asi všichni zabijou, co?“ zašklebila se modelka.

Následovala několikaminutová smršť dotazů, mezi nimiž si Agáta neustále stěžovala horko, vzhled svých vlasů, svého obličeje (později si změnila filtr), ale také jsme se dozvěděli, že Rozárka se už směje nahlas, nechce pít umělé mléko, spí až do půl 11 dopoledne a že je velká pohodářka. Až pak konečně došlo i na dotaz ohledně Agátiných rtů. Na první dotaz odpověděla, že vypadají jinak kvůli filtru, na druhý reagovala stejně a až napotřetí přiznala, že má trochu přifouknutou pusu. „Doufám, že se nedívá máma, protože to by byl průser,“ obávala se Agáta. A oprávněně.

Už minulosti totiž Veronika Žilková svou dceru zbila kvůli botoxu, který si nechala píchnout do čela, psal před 12 lety časopis Blesk. Agáta v té době čekala Kryšpína. Modelka přiznala, že výchova její matky byla dost přísná a kdyby nebyla „tak ze mě vyrostla neskutečná kráva. Naposledy mě zbila asi před rokem,“ řekla Agáta Blesku. Způsob výchovy své matky se rozhodla praktikovat i ona na své první dítě a zřejmě i na ty ostatní. Jak se ale zdá, funguje to. Její fanynky jsou rády, že je taková máma, jaká je a přejí si, aby zůstala svá.

Zdroje: Instagram, Blesk