Agáta Hanychová šla s pravdou ven: S Jaromírem Soukupem už netvoří pár. Bolí to, smutní modelka

Po několika dnech spekulací je to tady. Agáta Hanychová dnes ráno na svém Instagramu sdílela bolestné a smutné prohlášení. Její vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem už je minulostí. Cítila, že svým fanouškům, nebo-li instarodině, dluží pravdu.

„Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to. Není pro mě lehké o tom mluvit, psát tyto řádky a přiznat si, že jako pár spolu nepůjdeme dál,“ napsala Agáta ke společné fotografii. Dodala, že se ale rozešli jako přátelé a dva rozumní lidé. Bohužel ale došli k závěru, že k sobě nepatří.

„To, na čem nám oběma nejvíc záleží je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba dva. Moc vás prosím, berte to jako mé jediné vyjádření k rozchodu. Ani pro jednoho z nás to není lehké, prosíme o respektování tohoto pro nás oba nelehkého období,“ požádala influencerka a pro jistotu také pod příspěvkem vypnula komentáře. V závěru Jaromírovi poděkovala za krásný rok a půl vztahu, ze kterého vzešla jejich krásná dcera.

Agáta za svůj život vystřídala spoustu mužů. Na jejich výčet se můžete podívat zde. Loni v létě o tom psal časopis Blesk pro ženy a článek končí právě seznámením s Jaromírem. Po zveřejnění jejich vztahu odletěli na dovolenou do zahraničí. Po pár dalších měsících jsme zjistili, že Jaromír se stane otcem Agátina dalšího dítěte. Narodila se jim dcera Rozárka, která je už bude spojovat navždy.

Zdroje: Instagram, Blesk pro ženy