Agáta Hanychová miluje rodit. Rozárka tak zřejmě není její poslední dítě

Agáta Hanychová se před třemi dny stala trojnásobnou maminkou. Na svět přivedla dcerku Rozárku, kterou má s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Agáta svoje fanoušky pravidelně informuje o všem, a tak pocity po porodu nebyly výjimkou. Svým sledujícím se přihlásila pouhých 10 minut po pětihodinovém porodu. A před dvěma dny vysílala živě, kde svým fanouškům zodpověděla nejčastější dotazy.


Ujistila je, že je v pořádku, dokonce prý může i normálně sedět. Porod šel hladce hlavně díky tomu, že Rozárka vážila jen 2600 gramů, ale také proto, že Agátě velmi pomohl její porodník doktor Vlk. Ten totiž rodil už Kryšpína i Miu, takže rozhodování, kdo se toho ujme potřetí, nebylo příliš těžké. Doktor Vlk prý umí rodící ženu velmi dobře uklidnit.

Agáta, jakožto potřetí těhotná, jela do porodnice až při silnějších kontrakcích. Do nemocnice ji vezl její asistent a kamarád Pepíno a ona jen zavolala asistence svého partnera Jaromíra, aby po natáčení hned jel do porodnice. Jaromír s Agátou zůstal po celou dobu porodu, čehož si influencerka velmi váží. „Jaromír byl skvělý a psala jsem mu, že vypadal hůř než já, když jsem rodila. Chlapa, když vydrží u porodu, je třeba obdivovat, protože vidí milovanou osobu, jak trpí, a nemůže jí pomoct. Má strach o vás i miminko, takže buďme vděčné za muže, kteří jsou s námi u porodu,“ svěřila se ve videu na Instagramu.

Pokud vás zajímají ještě další detaily ohledně Agátina porodu, můžete shlédnout celé video výše. Kromě spojení se svými fanoušky, se Agáta spojila také s novináři. Redakci časopisu Blesk pořádně zaskočila, když prohlásila, že do porodnice se chce ještě vrátit. „Zjistila jsem, že miluji rodit. Na sále jsem pronesla, že se tam zase vrátím. Sestřička mi řekla, že jsem první, co oznámila čtvrté dítě na porodním sále,“ cituje její slova portál CNN Prima News.

Jestli si moderátorka dělala jen legraci nebo to myslela vážně, to ukáže čas. Každopádně by to i pro Jaromíra, který byl z Agátina porodu hotový, znamenalo mít čtvrté dítě. Soukup už totiž má dvě děti z předchozího manželství – Lukáše a Natálii.

Zdroje: Instagram, CNN Prima News, Blesk