Agáta Hanychová hledá zase chůvu, Filipínka nesedla dětem. Na novou chůvu má značné nároky

Moderátorka a influencerka Agáta Hanychová porodila 11. dubna dceru Rozárku, kterou má s českým mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Kromě novorozené holčičky má však hvězda známá svým proříznutým jazykem ještě další dvě děti s dalšími dvěma muži – syna Kryšpína s bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou a dceru Miu s moderátorem a hercem Jakubem Prachařem. Ještě před porodem brunetka oznámila, že touží po chůvě, a dokonce byla velmi konkrétní, žádala ženu z Filipín. „Chci mít chůvu hned po porodu, Filipínku. Aby mi pomohla, oba s Jaromírem pracujeme, takže ji určitě budu potřebovat,“ řekla v lednu Kafe.cz.

Jak se však ukázalo, Filipínka nebyla pro Agátu šťastnou volbou. Dle jejího vyjádření v živém vysílání na sociální síti, kde vysvětlovala, že chůvu vyhodila velmi rychle. Podle matky tří dětí byl problém v jazykové bariéře, ale kromě toho paní nerozuměla jejím dětem. Agátino hledání vhodné chůvy pokračuje. „Chci chůvu, která má zkušenosti s péčí o děti a ideálně by měla být z Prahy 5 nebo 6. Musí být připravená na to, že někdy budou děti tři, ne jen jedno,“ uvedla Hanychová.

Zdůraznila také, že chůva by měla mít odrostlé děti, případně být bezdětná, aby se mohla věnovat potomkům a věnovat jim čas a energii. Náročnost své dcery potvrdila i Agátina matka, herečka Veronika Žilková. „Agáta svěřuje dítě málokomu, když mi svěří hlídání psa, volá každých deset minut,“ prohlásila se smíchem Žilková.

Zdroj: Kafe.cz, Instagram