Adele odhalila, že trpí bolestivou nemocí

Práce i přes bolest. Adele otevřeně promluvila o zdravotních potížích, které ji zasáhly během jejího pobytu v Las Vegas, píše web Etonline.

Zpěvačka zdánlivě vyvolala obavy některých fanoušků poté, co měla potíže s chůzí po pódiu během živého silvestrovského vystoupení v Las Vegas. Svěřila se, že trpí intenzivními a chronickými bolestmi zad.

Zatímco Adele kulhala z jedné strany velkého pódia na druhou, aby mohla komunikovat s diváky – a tento moment sdílelo několik fanoušků na sociálních sítích, vysvětlila, že poslední dobou se při chůzi kolébá, kulhá a vlastně nedokáže pořádně chodit, protože má opravdu ošklivý ischias.

Zánět sedacího nervu je onemocnění charakterizované ostrou a intenzivní bolestí, která vede nervem a může způsobovat vážné potíže a bolesti v dolní části zad, kyčlí a stehen.

V roce 2021 Adele prozradila, že se již dvakrát potýkala s vyhřezlými ploténkami v zádech. V rozhovoru pro časopis The Face uvedla, že poprvé jí ploténka vyhřezla, když jí bylo 15 let a kýchla si tak silně, že si ji vážně poškodila. V lednu 2021 si pak záda poranila znovu.
„Záda mě bolela asi tak polovinu mého života, opravdu,“ svěřila se Adele. „Obvykle se to zhoršuje kvůli stresu nebo kvůli hloupému držení těla.“

Čtyřiatřicetiletá britská hitparádová hvězda se dostává na titulní strany novin díky svým vyprodaným koncertům v Sin City. V prosinci dokonce využila jednoho vystoupení k tomu, aby svému příteli Richi Paulovi k narozeninám zahrála serenádu, která byla naprosto neuvěřitelným výkonem.

Zdroj: etonline.com, theface.com