A je to tady: Patricie Pagáčová se znovu ukáže v seriálu Ulice

Jak dlouho už herečka a moderátorka Patricie Pagáčová dostává otázky tipu: Vrátíte se do Ulice? Prakticky od té doby co ateliéry nekonečného seriálu televize Nova opustila. To se stalo v roce 2019, kdy její postava Terezy Jordánové pojala za svého manžela kolegu Davida v podání Matouše Rumla a jejich společná cesta zamířila do Rakouska.

Tam totiž David získal místo učitele, připomíná web televize Nova. Patricie se tak už 5 let snaží vymanit z role poslušné Terezy, která se stala učitelkou na gymnáziu a nakonec manželkou. I Patricie se vdala, momentálně však bude v nejbližší době řešit rozvod. Herečka se totiž se svým manželem po 6 letech vztahu rozešli, jak jsme psali zde.

I tak má ale dostatek času na práci a její fanoušky tak jistě velmi potěšila zpráva, že svou oblíbenou Terezu opět uvidí v Ulici. Herečka kývla na natáčení jednoho z posledních dílů letošní řady. 21. června totiž na obrazovkách uvidíte svatbu Gábiny Pumrové a Jirky Hermana. I když se Patricie na natáčení vrátila po pěti letech a jen chvilku, připadalo jí, jako by žádných pět let neuplynulo. Ateliéry se vůbec nezměnily, potkala stejné tváře, které tehdy opustila a byla to pro ni velká nostalgie, jak řekla v krátkém rozhovoru.

Na svou postavu se velmi těšila a věrní diváci se určitě dozví i několik detailů z Terezina současného života. Má například s Davidem děti? Jak se jim v Rakousku žije? Na to si ale budou muset ještě pár dní počkat. Jediné co Patricie prozradila bylo, že Tereza dorazí na svatební obřad pozdě vinou komplikované dopravy vlakem. Její „návrat domů“ bude tak i trochu vtipný.

Zdroje: Tn.cz, redakce