80. narozeniny Felixe Slováčka budou opravdu velkolepé: Na pódiu si pokřtí originální dárek od přátel

Oslava osmdesátých narozenin významného saxofonisty a textaře Felixe Slováčka bude opravdu výjimečná. Hudebník se totiž chystá na velkolepý koncert v Lucerně, kam mu přijdou popřát nejen jeho kolegové, ale i celá jeho rodina.

A kromě toho se navíc může Felix Slováček těšit na velmi originální dárek, který opravdu nečekal. Když se dozvěděl, co pro něho jeho přátelé přichystali, svou radost neskrýval a byl opravdu velmi potěšen, uvádí portál Star24.

Přímo na pódiu si pokřtí i své jubilejní dvojcédéčko. Hudebník na něm bude totiž prezentován nejen jako báječný instrumentalista, ale i jako výtečný zpěvák a skladatel. Navíc půjde o záznamy, které dosud nikdo nevydal.

S nápadem 2CD s pracovním názvem Felix 80 – Hity a rarity přišel Gottův tajemník Jan Adam. „I když jsem spojil svůj osud s Karlem Gottem, s Felixem jsme se jen míjeli. Vždycky jsme si hezky popovídali. Ale to bylo všechno,“ řekl v jednom ze svých rozhovorů pro deník Aha právě tajemník Adam.

„Byl jsem taky svědkem Felixových nesmírně úspěšných vystoupení na Karlových koncertech, a tak jsem si řekl, že by si tento fenomén zasloužil k jubileu opravdovou bombu, která mu doslova vyrazí dech,“ popisuje Adam, který se okamžitě spojil s archivem České televize.

Zdroje: Aha, Star24