Známé celebrity, které si rádi zahrají hazardní hry

Hazardní hry od nepaměti prostupují celou naší společností. Hrají lidé všech věkových kategorií i společenského postavení. Není proto divu, že ani celebrity nejsou výjimkou a mnohé z nich se rádi pobaví v casinu nebo na pokerovém turnaji. Které slavné osobnosti počítají hazardní hry mezi své koníčky?

Příklady táhnou

Z přehledu celebrit, které rády občas vyrazí do casina, ať již toho kamenného nebo virtuálního, by si člověk neměl odnést to, že je v pořádku házet během své návštěvy obřími peněžními sumami. Hlavní poselství je, že hazard, pokud je k němu přistupováno zodpovědně, může být dobrou zábavou.

Když Matt Damon vsadí při pokeru sto tisíc dolarů, dělá to přesně v duchu základního hráčského pravidla, které říká, že člověk by měl sázet jen to, co si může dovolit prohrát. Pokud si to může dovolit se statisíci, budiž mu to přáno. My ostatní si nastavíme limity pro jistotu trochu nížeji. Bavit se u her můžeme ale úplně stejně jako on. A které z celebrit, si tedy občas zahrají?

Slavní v casinu

O Mattu Damonovi, kterého známe z rolí v tak skvělých filmech jako byl třeba Marťan, Zachraňte vojína Ryana nebo Dobrý Will Hunting, již byla řeč. Je o něm známo, že se rád a často účastní pokerových turnajů nebo si zahraje blackjack.

Další známý herec, kterého můžete potkat v casinu, je Ben Affleck. Hvězda filmu Pearl Harbor to ráda roztáčí na pokerových turnajích. V pokeru je navíc dobrý, neboť na jednom z turnajů dokázal vyhrát více než 350 tisíc dolarů. Jindy zase za večer inkasoval 800 tisíc, ze kterých ovšem 150 tisíc rozdal zaměstnancům casina.

V casinech ale nehrají jen mužští zástupci světa showbusinessu. Pečená vařená je v casinu třeba Cameron Diaz, která oslnila diváky třeba ve filmech Charlieho andílci nebo Něco na té Mary je. I ona hraje poker o částky, ze kterých se většině lidí protáčí panenky. Jenomže Cameron Diaz vždy své výhry věnuje na charitu.

Zapomenout nesmíme ani na George Clooneyho. Tento slavný herec je také politickým aktivistou i milovníkem casino her. Jeho vášeň pro hazard jde tak daleko, že jeden čas plánoval i stavbu vlastního casina.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Foto: depositphotos.com, AllaSerebrina