Zasekla se vaše kariéra na mrtvém bodě? Pak přišel čas na studium MBA

V posledních letech raketově roste popularita moderních vzdělávacích stylů, přičemž mezi ty nejvyhledávanější patří takzvané manažerské semináře. Není se čemu divit, protože díky jejich úspěšnému absolvování nejen získáte celou řadu důležitých dovedností, ale zároveň se budete moci pochlubit i prestižním titulem. O čem je řeč?

Výhoda oproti konkurenci

Pohybujete-li se mezi manažery, právníky, majiteli společností, personalisty nebo třeba psychology, zajisté vám neuniklo oblíbené studium MBA. Největším lákadlem daného vzdělání je získání celé řady nepostradatelných dovedností, díky nimž se absolventům otevřou dveře do světa zajímavějších výdělků i pracovních příležitostí. Co se naučíte?

Mezi hlavní předměty MBA patří organizace a finanční management, projektové řízení, základy marketingu, práce s lidskými zdroji, trénink s informačními systémy a zdokonalení vaší komunikace. Každý jednotlivý blok má na starosti uznávaný odborník z oboru, který vám poskytne materiály, bude vám průběžně radit, povede vaše kroky a ve finále u něj složíte závěrečné zkoušky.

Vyšší plat

V současné době není nutné pravidelně dojíždět kvůli studiu přes půl země, jelikož si lze zajistit online MBA z pohodlí vašeho gauče. Nemyslete si však, že máte úspěch jistý jen tak. Získání prestižního titulu totiž vyžaduje poctivou snahu a spoustu hodin práce. Absolvování trvá v průměru deset měsíců, ale nejpilnější jedinci jej zvládnou klidně v řádu čtyř měsíců.

Studium MBA online pod křídly populární instituce OBEI vás vyjde na pouhých šedesát tisíc korun, přičemž problémem není ani rozložení do dvanácti bezúročných splátek. Jasným benefitem dané společnosti jsou soukromé akreditace IACBS a ACBSS, stejně jako více než dvacet garantů. Zvyšte svou kvalifikaci a nebudete se stačit divit, jak snadno předběhnete svou konkurenci.