Zahraniční celebrity, které chodí nejlépe a nejjednodušeji oblečené

Některé ženy se jednoduše narodily s nadčasovým stylem. A nemluvíme jen o tom, že víte, co si obléct nebo mít toho správného stylistu, ale i o něčem navíc: možná sebevědomí nebo vyrovnanost, díky čemuž z nich srší elán bez námahy.

Mohou mít 20 nebo 80 let, ale stále nás dokáží inspirovat. Od návrhářky a filantropky Diane Von Furstenberg až po mladou stylovou herečku Emmu Watsonovou vám přinášíme celebrity, které dokazují, že věk není nic jiného než číslo, pokud jde o celebrity s jednoduchým a nadčasovým stylem.

Emma Watsonová 

Kdo by čekal, že budeme krást tipy na styl od Hermiony Grangerové? Herečka z Harryho Pottera se změnila na poměrně elegantní, módní mladou dámu, která upřednostňuje britské designéry jako Burberry a Erdem. Máme-li být upřímní, chtěli bychom všechno, co má ve svém šatníku.

Natalie Portmanová 

Má i inteligenci (absolvovala Harvard), i krásu. Byla středem pozornosti již od svých 13 let, ale až díky filmu Černá labuť v roce 2010 získala ocenění, které si zasloužila, a potkala svého manžela a nyní otce svého dítěte. Není divu, že s takovou postavou a držením těla byla vybrána, aby hrála primabalerinu. Její styl je plný neutrálních barev jednobarevných výrazných akcentů na doplňcích.

Cameron Diaz 

Nádherná paní Diaz má po čtyřicítce, ale stále vypadá o polovinu mladší. Jaké je její tajemství? Možná je to její dokonalou postavou (je vášnivou surfařkou), možná jejím stylem (od klasiky přes ultramoderní prvky až po bohémský styl) nebo možná tím, že vždy nosí zářivý úsměv. Ať je to cokoliv, funguje to, ať už má na sobě maxišaty nebo erotické sukně.

Julianne Moore

Julianne Moore, která se nikdy nepřizpůsobila hollywoodským stereotypům a zůstala věrná své zářivé alabastrové pokožce a kaštanovým vlasům a je o to krásnější. V minulosti udělala na červeném koberci několik odvážných kroků, ale vždy inspirovala ostatní. Toto je sebevědomá, noblesní dáma.

Tilda Swintonová 

Tilda Swinton není jako nikdo jiný. Britská herečka zdokonalila svůj osobní styl, zvolila si androgynníminimalistický design a pánský vzhled, výsledkem je chladný chic styl, který popírá jí 52 let.

Uma Thurmanová 

Možná to byly všechny ty vysoké kopy v Kill Bill, ale Uma Thurman vždy vypadá, že to myslí vážně a miluje dramatickou róbu na červený koberec. I když je mimo službu, její zářivá pokožka a lesklé blond vlasy jsou stále dokonalé. Tato herečka určitě nemá problém s vrzáním postele, protože se o ní říká, že kromě krásy a hereckého talentu má talent i na kutilství v domácnosti.

Jennifer Aniston

Je to čistě americká dívka, do které jsme se tak trochu zamilovali v Přátelích a nyní vypadá ještě lépe než v 90. letech. Ráda nosí žensky působící outfity v duchu jednoduchosti – například šaty s jemným vzorem, sukni a jednobarevnou halenku a účes, který je sice vždy upravený, ale ne složitý.

Reese Witherspoon 

Je údajně jednou z nejkrásnějších žen v Hollywoodu a je opravdu stylová jižanská kráska. Dokonce i těhotná prezentovala záviděníhodnou sbírku nádherných šatů a v každých vypadala úchvatně.

Emma Stoneová 

Už nějaký čas jsme stylově zamilovaní do mladé herečky Emmy Stone (The Help, The Amazing Spider – Man). Na červeném koberci neustále vypadá neuvěřitelně, vybírá si sofistikovaný vzhled, který je stále mladý a zábavný, ale právě její smysl pro humor a neuvěřitelný talent na obrazovce nikdy nevyjdou z módy.

Inès de La Fressange 

Inès de La Fressange je okouzlující, šik a ve věku 55 let je stále módní múzou. Tato žena je ztělesněním lehkého francouzského stylu a my chceme to, co má. Červená rtěnka, ležérní elegancekostýmyjednoduché bílé halenky či jednobarevné šaty – to vše je pro ni typické.