Víno z Gruzie – to nejlepší z celého světa

Patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí sklenku dobrého bílého, červeného nebo růžového? Rádi zkoušíte nové chutě z různých zemí? Pak by vašim chuťovým pohárkům neměla uniknout gruzínská vína, která jsou známá svojí vysokou kvalitou a vytříbenými chutěmi. Objevte to nejlepší z online vinotéky a užijte si příjemně strávený čas ve společnosti skleničky některé z vybraných odrůd.

Gruzie – záruky kvality a zajímavých chutí

Vína z Gruzie jsou zárukou vysoké kvality a zajímavých vytříbených chutí. Právě víno z Gruzie totiž patří mezi ta nejkvalitnější a chuťově nejzajímavější na celém světě. V online vinotéce naleznete pečlivý výběr vín z malých a středních vinařství z oblasti gruzínské Katechie. Ta jsou díky jižně položeným svahům vinic v chuti plná a výrazná, dobře strukturovaná a dokonale vyzrálá. Vybrat vhodný dárek nebývá zrovna dvakrát jednoduché. Nejde jen o správný obsah, ale také o vzhled lahve. A právě pro tyto příležitosti jsou ideální volbou luxusní dárkové boxy, které za vás vyřeší starosti s balením dárku.

Je libo suché červené?

Máte rádi suché červené? Suchá červená vína s rubínově červenou barvou a tradiční chutí jsou typická menším obsahem zbytkového nezkvašeného cukru. Jsou kyselejší, ale s o to výraznější chutí. Skvěle se hodí k jehněčímu nebo tmavšímu masu a ke grilované zelenině.

Bariková červená vína z dubových sudů

Kromě jiného najdete v e-shopu s vínem také bariková červená vína, která zrála v dubových sudech. A pro jejichž výrobu jsou používány pouze prvotřídní dřevěné sudy z dubů, které rostou na severních svazích kavkazských hor. Dřevo z nich se suší až do té doby, dokud nemá potřebnou kvalitu pro zahájení výroby. Barikové sudy se staly nedílnou součástí moderního vinařství. Barikové sudy zajišťují obsah měkkých tříslovin a svěžím, ovocným a minerálním chuťovým profilem.