Tyvek náramky a šňůrky na krk jsou nepostradatelné pro každou úspěšnou akci

Pořadatelé festivalů, tanečních a sportovních akcí jsou si vědomi toho, že je musí dokonale zorganizovat. V opačném případě zavládne chaos a dojde k nespokojenosti návštěvníků i organizátora. Naštěstí existuje snadný způsob, jak se takovým zmatkům vyhnout.

Už dávno odzvonilo klasickým vstupenkám, díky nimž hosté prokazovali zaplacení. Tento způsob byl nepraktický, proto se od něj upustilo. Moderní doba s sebou přináší nespočet trendy vychytávek, které usnadňují život návštěvníkům i pořadatelům kulturních a sportovních akcí. Identifikační náramky mohou mít různá barevná rozlišení, ale také čárové kódy, potisky a popisky, tudíž jsou využity mnohostranně.

Vstupenka s přidanou hodnotou

Identifikační náramky jsou vstupenkou na společenská setkání, ale oblíbili se je rovněž organizátoři školních výletů pro děti. Jedná vlastně o takový průkaz opravňující ke vstupu, reklamní prvek či identifikaci osob. Tyvek, silikonové nebo látkové náramky jsou k dostání v mnoha barevných provedeních a designech. Díky tomu pořadatelé i účastníci akce vědí, kdo má kde přístup, což zaručuje plynulý chod události.

Na materiálu záleží

U specializovaného prodejce si můžete vybrat modely z různých materiálů, které se od sebe liší odolností a trvanlivostí. Látkové náramky patří ke klasice, která vydrží na ruce i několik dní, nicméně se do popředí dostávají tyvek náramky z polyethylenových vláken. Tento materiál je pevný, cenově přijatelný, voděodolný a samozřejmě očíslovaný. Lze ho využít jako vstupenku do aquaparků, muzeí, kempů nebo na festivaly. K objednání jsou také silikonové náramky, které slouží jako moderní reklamní prvek. Exkluzivitu zajistí svítící náramky a příslušenství s nápisem. Poslední zmiňovaný produkt je opatřen LED osvětlením a nesmí scházet na žádné noční události.