Trápí vaše děti příliš těžký školní batoh? Známe snadné řešení 

Ačkoliv se laikům může zdát, že dětské tělo vydrží téměř cokoliv, opak je pravdou. V dnešní době se naše ratolesti potýkají s celou řadou rizik, která mohou poznamenat jejich budoucí život. Na jednu stranu je tu přílišná lenost a neustálé sezení u počítačů, na straně druhé musíte brát v potaz zbytečné přetěžování jejich zad. Jak si s ním poradit elegantně? 

Cesta do školy 

Velkým problémem jsou hlavně školní batohy. Děti si totiž musí každý den tahat spoustu těžkých učebnic, sešitů, psacích potřeb, pití, potravin a dalších nezbytných pomůcek. Pro vás možná jejich aktovka není tak těžká, ale pro ně představuje pořádnou zátěž. Ta jim sice zformuje svalstvo, ale stejně snadno jim může zničit záda, kolena, páteř nebo nohy. 

Hlavním kamenem úrazu jsou samotné aktovky. Spousta z nich má značně nevyhovující konstrukci a je vyrobena ze zbytečně těžkých materiálů. Na tento problém se podívala především známá česká firma Stil, společně s celým týmem lékařů a dalších odborníků. 

Výsledkem jsou školní batohy pro 2. stupeň a samozřejmě i školní batohy pro 1. stupeň. V čem se liší od konkurence? Hlavní výhodou je speciálně navržená a certifikovaná konstrukce, díky níž ochráníte záda svých ratolestí a snížíte celkovou hmotnost nákladu. 

Jedinečný design a úspory 

Za zmínku stojí i výhodné balíčky pomůcek, kdy snadno pořídíte například školní aktovku pro prvňáčka, penál, peněženku, box na svačinu a zástěrku v jedné sadě za velmi nízkou cenu. Určitě ukažte svým dětem e-shop pod vloženými odkazy, aby si samy vybraly, jaký design se jim nejvíce zalíbí. 

Dospělé zase potěší doprava zdarma u objednávek přesahujících 1 400 Kč a stoprocentní jistota, že udělali pro své potomky to nejlepší. Položky od známé firmy Stil klidně pořídíte i v papírnictví.