Toužíte po solárních panelech, ale nevíte si rady s volbou dodavatelů? 

Solární energie je rok od roku populárnější nejen v zahraničních zemích, nýbrž i v našich končinách. Důvodem je celá řada benefitů, kterých se díky nim dočká každá průměrná rodina. Z toho důvodu se na současném trhu pohybují stovky různých poskytovatelů. Kterého si vybrat, abyste si dopřáli opravdu kvalitní konstrukci? 

Ověření odborníci 

Pokud alespoň trochu sledujete dění okolo solární energie, nejspíše jste zaregistrovali soudní líčení se společností Malina. Ta vybírala peníze od svých klientů, ale nikdy jim nedoručila požadované konstrukce. Jestli nechcete zbytečně přijít o své úspory, pečlivě si ohlídejte případné pomocníky i jejich práci. Základem jsou objektivní recenze od předchozích klientů konkrétní firmy. 

Spoustu chvály si vysloužila třeba fotovoltaika Praha, jež přináší svým klientům celkem tři druhy solárních systémů. Součástí jejích služeb jsou i moderní tepelná čerpadla, díky nimž dosáhnete ještě větších úspor. Pokud tyto dvě technologie vhodně zkombinujete, dočkáte se snížení účtů za energie klidně až o 80 %. 

Nechte si poradit 

Každý domov vyžaduje odlišné řešení, tudíž si nenechte ujít nezávaznou konzultaci se zmíněnými odborníky. Hlavním kritériem je vaše celková roční spotřeba. Ať už si zvolíte libovolný systém, můžete se těšit na brzké obdržení výrazných dotací z programu Nová zelená úsporám. Nemusíte přitom obíhat úřady a stresovat se s administrativou, jelikož daní pomocníci vše zařídí. 

Nejdříve se vám však budou hodit pořádné informace. Přesně proto si nenechte ujít návštěvu internetových stránek instalace solárních panelů Praha. Během chvíle získáte potřebnou inspiraci a budete mít mnohem jasnější představu o svých možnostech. Budete překvapeni, jak velké množství financí lze ročně ušetřit.