TOP 3 zděné domy na klíč, které si můžete koupit, i když nemáte plat jako celebrita

Chcete bydlet v luxusním domě, ale neutratit za něj majlant? Máme pro vás tři typy zděných domů, které si zamilujete.

Podívejte se na tři zděné domy na klíč, které vám postaví plzeňská firma Brickhouse s.r.o.

  1. Přízemní zděný dům BRICK 5+KK STAR

Celkem čtyři samostatné místnosti a obývací pokoj spojený s kuchyní najdete ve zděném domě Brick 5 + KK STAR. Nabízí se rozdělení například na dva dětské pokoje, útulnou pracovnu, ložnici poskytující soukromíosobní šatnou a obývací pokoj ve spojení s kuchyní je samozřejmostí. 

Velkým plusem je garáž i s přiléhajícím skladem. Nechybí ani možnost realizace krásné terasy nebo oživení fasády montáží velmi oblíbených venkovních obkladových pásků, či populárního dřevěného obložení. Jedná se o jeden z nejnovějších domů z portfolia firmy Brickhouse s.r.o.

Cena: 6 350 000 Kč

  1. Přízemní zděný dům BRICK 4+KK PREMIUM

Dispozice domu Brick 4 + KK PREMIUM poskytuje maximální míru využití komfortu, funkčnosti a technických požadavků dnešní doby. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších domů, a to z důvodu jeho dispozičního řešení do tvaru L. Stejně tak je situována chodba, díky čemuž se jednoduše dostanete do všech částí domu.

Oddělená koupelna se samostatnou místností WC je vítané komfortní řešení, které je standardním požadavkem dnešní doby. Do pokojů vesele prostoupí sluneční paprsky díky rozměrným oknům. Ta se bez problémů dostanou také do obývacího pokoje spojeného s kuchyní, a to díky širokým balkonovým dveřím, které vedou přímo na venkovní terasu.

Cena: 4 750 000 Kč

  1. Přízemní zděný bungalov BRICK 4+KK Modern

Bungalov Brick 4 + KK MODERN se perfektně hodí pro čtyřčlennou rodinu a třeba i pro vašeho mazlíčka. Dva dětské pokoje, ložnice i obývací pokoj společně s kuchyňským koutem je skvělé a dostupné bydlení pro každou rodinu. 

Součástí domu je samozřejmě koupelna, kde najdete jak vanu, tak sprchový kout a místnost s WC je oddělena, což jistě ocení každý díky soukromí, které toto řešení poskytuje. Chytré uspořádání domu umožňuje výhled do zahrady z ložnice, dvou sousedních pokojů a obývacího prostoru, z kterého je navíc přístup na venkovní terasu.

Cena: 5 150 000 Kč