Textilní galanterie, kde najdete vše

Najít slušnou galanterii, která nabízí na jednom místě různé nitě, jehly na ruční šití i do strojů, vyšívací pomůcky, jehlice, háčky, drobné oděvní kousky, doplňky a mnoho dalšího je výhra.

Velká textilní galanterie

Do galanterie si na první dobrou zařadíme pomůcky na šití, najdeme v ní ale mnohdy i drobnější textilní doplňky. Začněme ale popořádku. Textilní galanterie nabízí velký výběr jehel v různých podobách. Může se jednat o strojové jehly, dvojjehly, strojně šicí jehly pro stretch i jeansový program, jehly pro overlocky a coverlocky. Samozřejmě se nabízí klasické ruční jehly, šitíčka, dále vyšívací a prošívací jehly. Existují i subtilní navlékací jehly, dále speciální plstící a látací jehly. Dokonce se vyrábí i varianty určené pro osoby s horším zrakem. Na své si přijdou i profesionálové, kteří používají bytelné řemeslnické jehly pro šití kožešin či kůží nebo čalounických artiklů. K jehlám patří i doplňky v podobě navlékačů, náprstků, jehelníčků apod. Od jehel se můžeme dostat ke špendlíkům v mnoha provedeních.

Galanterie Praha

Zejména dámy vědí, že v galanterii seženou pomocníky pro spodní prádlo. Podprsenkové prodloužení, zapínání, kostice, ramínka, ale třeba i samodržící podprsenky. Nezbytné jsou i kapesníky, knoflíky, krajky, nůžky, jehlice, háčky, nitě, korálky a další doplňky. Samotnou kapitolou galanterie jsou metráže látek, z nichž si vytvoříte kousky do své garderoby i originální doplňky do bytu. Ptáte se, kde je například galanterie Praha? Mrkněte na stránky Vtc.cz. Jde o největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií. Skladové zásoby zde aktualizují několikrát denně, potěší vás osobní přístup k zákazníkům i skutečnost, že objednávky zasílají již do 24 hodin. Úžasný je široký sortiment v bohatém výběru barev, kde si na své přijdou domácí švadlenky i profesionálové v oděvnictví.