Slevy až 80 %. Už ve čtvrtek proběhne POP Night Shopping

Pražské outletové nákupní centrum POP Airport chystá na čtvrtek 15.6. další ze svých pravidelných nákupních akcí. Tentokrát nabídne po celý den slevy až 80 %, živou hudbu, tombolu o dárky a taky spoustu zábavy pro děti.

V POP Airport najdete více než 200 světových značek s outletovými cenami a při příležitosti akce POP Night Shopping také se slevami až 80 %! Právě 15. 6. na POP Night Shopping totiž startuje výprodej letního zboží, kde si budete moci vybrat ze široké nabídky oblečení, obuvi, doplňků a dalšího zboží za výhodné ceny.

Návštěva POP Airport není jen o nakupování, ale i o zábavě pro celou rodinu. Ve čtvrtek si můžete užít zvýhodněné vstupné do dětského zábavního parku Majaland nebo muzea dinosaurů Dinosauria s opravdovými kostrami prehistorických ještěrů jen za 199 Kč pro všechny. A pokud máte rádi virtuální realitu, můžete si zahrát oblíbené hry jako Counter Strike, TrackMania či FIFA v SINNERS zóně nebo si vyzkoušet hru Dinosauři VR.

Při nákupech v rámci POP Night Shopping se můžete také zapojit do tombol o hodnotné ceny. Pro děti i dospělé je připravena tombola o auto na víkend od AutoPalace, lístky na festival Prague Rocks s Gwen Stefani, Maroon 5 a dalšími hvězdami nebo volné vstupenky do Majalandu nebo Dinosaurie. Stačí nakoupit za minimálně 1000 Kč a los do tomboly máte jistý.

Ať už hledáte nové kousky do svého šatníku, dárky pro své blízké nebo jen chcete prohlédnout zajímavé fasády obchodů ve stylu staré Prahy, v POP Airport si určitě přijdete na své. Nákupní centrum se nachází nedaleko letiště Václava Havla Praha a je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Pokud pojedete autem, můžete využít více než 2000 parkovacích míst zdarma včetně dobíjecích stanic pro elektromobily. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete jet autobusem číslo 100 z metra Zličín nebo autobusem číslo 119 z metra Nádraží Veleslavín.