Reklamní předměty nikdy nevyjdou z módy. Dokážou vám získat nové zákazníky?

Žádný úspěšný podnikatel se neobejde bez neustálé propagace své firmy. Klidně můžete prodávat nejlepší produkty, nabízet nízké ceny a profesionální péči, ale pokud nebudete vidět, velmi rychle vás předběhne konkurence. V dnešní době lze přitom vsadit na desítky druhů reklamy. Chcete být originální? 

Propagace na všech frontách 

Správný podnikatelský mix počítá s celou řadou různých metod zviditelnění. V dnešní době jsou v kurzu hlavně sociální sítě, spoty na YouTube, PPC a samozřejmě i kvalitní webové stránky s dostatečnou optimalizací. Zapomínat nesmíte v žádném případě ani na reklamní předměty. Právě ty jsou naprosto běžnou součástí e-shopů, kamenných obchodů i výrobních firem. 

Propagační předměty je dobré rozdávat například k objednávkám nad určitou částku jako dárek zdarma. Stejně tak o ně můžete pořádat internetové soutěže či je nadělovat na letních festivalech. Fantazii se meze nekladou. Ať tak, nebo onak, spolehněte se jen na opravdu funkční a kvalitní pomůcky, které lidé ocení. 

Poslouchejte zákazníky 

Firemní dárky musí být přizpůsobené podle vašeho oboru. Pokud třeba prodáváte počítače, jsou USB flash disky, podložky pod myš nebo externí disky jasnou volbou. Sportovci zase ocení multifunkční šátky, fitness hodinky, posilovací kolečka a podobné pomůcky. Pamatujte, že každý jednotlivý kus je vizitkou vaší značky. 

Hledáte-li dárky pro zaměstnance nebo klienty, mrkněte se na služby oblíbené společnosti Elasto, jež se na danou oblast zaměřuje už déle než třicet let. V současné době je schopná vám v mžiku zhotovit zboží ve stovkách a stovkách různých podob. Samozřejmostí je vlastní potisk stejně jako logo, nápisy a další potřebné detaily. Problémem nejsou ani objednávky v řádech desetitisíců kusů.