Proč jsou papírové ručníky pro podnikatele výhodnější?

Zařizujete novou umývárnu ve své firmě a zvažujete výběr doplňků? S papírovými ručníky ušetříte a zajistíte vysokou úroveň hygieny.

Výběr vhodných doplňků do umývárny

Investice do rekonstrukce toalet a umývárny je klíčovou součástí při rekonstrukci vaší firmy. Jedině moderně zařízené a čisté toalety v návštěvách zanechají příjemný pocit. Proto je důležité, vybrat také vhodné doplňky, které zároveň zajistí vysokou úroveň hygieny a ušetří vaší firmě finanční výdaje.

Skvělou volbou při výběru hygienických pomůcek budou hygienické papírové ručníky. Výrobky Papernet nabízejí široký výběr doplňků na toalety i do umýváren.

Například pro papírové utěrky jsou k dispozici moderní plastové zásobníky s antibakteriálním povrchem nebo moderní a nadčasové nerezové zásobníky, které budou ve vaší umývárně působit luxusním dojmem.

Proč vybírat papírové doplňky?

Papírové ručníky skládané jsou vysoce savé a pevné při kontaktu s vodou. Jde o ideální a ekonomické řešení pro umývárny, kde je kladen důraz na zajištění vysoké úrovně hygieny. Protože jsou papírové ručníky jednorázové, účinně se zamezuje šíření choroboplodných zárodků v umývárně i na pokožce po usušení rukou.

Druhy a složení papírových ručníků

Papírové ručníky Papernet jsou k dispozici v několika provedeních. Ekonomické balení nabízí jednovrstvé papírové ručníky z celulózy DissolveTech, které přinášejí inovativní řešení pro udržitelnou hygienu. Ručníky jsou rozložitelné ve vodě, v toaletě i kanalizaci. Chrání tak potrubí před ucpáním.

Dvouvrstvé ručníky z certifikované dvouvrstvé celulózy splňující nejvyšší hygienické standardy. Jsou příjemné na dotek, dobře savé a jsou schválené pro styk s potravinami. Jde o ekologicky šetrný výrobek, šetřící nejen přírodu, ale i vaši peněženku.

Luxusní papírové ručníky Papernet z celulózy DryTech mají o 100% vyšší pevnost a savost. Do vaší umývárny vnesou vysoký komfort podobně jako textilní ručníky. Tento typ ručníků doporučujeme pro uživatele s nejvyššími nároky na hygienu, funkčnost a luxusní výrobky.