Přeprava velkého a těžkého stroje nemusí být náročná. Jak si s ní poradíte?

Pokud podnikáte v oboru výroby, neobejdete se bez celé řady pořádných zařízení. S jejich pomocí zvládnete vytvářet produkty jako na běžícím páse, přičemž nepotřebují pauzu na oběd, nechtějí volný čas a zároveň se neunavují. Postupem let je nutné neustále sledovat nejnovější trendy a přizpůsobovat jim svou firmu. Co si počít, jestli chcete vyměnit starý stroj za nový?

Není to tak těžké

Nezáleží na tom, zdali chcete přesunout jen jeden soustruh, nebo vás momentálně čeká stěhování úplně celé výrobní haly, nic není nemožné. Na našem trhu se totiž pohybuje rovnou několik zkušených společností, které dokážou zajistit přepravu neobvyklých nákladů z bodu A do bodu B, a to včetně dalších dodatkových služeb.

Přeprava strojů je hlavní specializací například známé společnosti Ais Eurelo, jež si vybudovala prvenství na tuzemském trhu. Daní profesionálové vám pomohou s úplně celým procesem, takže nebudete muset vůbec nic řešit a stresovat se. Jak pracují?

Hotovo raz dva

Vše začíná samozřejmě odborným odpojením a demontáží všech strojů. Ty se následně speciálním jeřábem zvednou, bezpečně naloží na kamiony a zafixují se proti pohybu. Poté přichází na řadu realizace rozvodů a podlah v nové hale (stěhujete-li se jinam). Finálním krokem je převoz zařízení do cílové destinace, kde se vyloží, sestaví a zapojí do sítě. K tomu neoddělitelně patří i sepsání potřebných podkladů, a to případně i v cizím jazyce, pokud budete toužit po novém začátku v jiné zemi.

Pokud se i vy zrovna chystáte chytit novou příležitost za pačesy, mrkněte se na webové stránky pod odkazem https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/. V mžiku se dozvíte, jakou péči si vlastně můžete dopřát. Poté stačí jen zavolat na uvedené telefonní číslo a domluvit si konzultaci.