Pražský browbar: Sabina Pavlovská vykouzlí dokonalé obočí i řasy

V posledních letech se kromě profesionálního opečovávání vlasů či nehtů rozšířila i expertní péče o obočí a řasy. Dokonce k takovým účelům slouží specializované podniky, kterým se říká browbar. V pražském Karlíně vlastní takový browbar Sabina Pavlovská. Kdo je odbornice na obočí a jakou péči zde nabízí? O tom v dnešním článku.

Kdo je Sabina Pavlovská?

Svou láskou ke kosmetice se netají a po letech pilného učení se rozhodla otevřít si vlastní podnik. Díky svému nadšení pro krásu a vzhled se dala na dráhu brow mastera, tedy odborníka na úpravu o obočí a řas. Absolvovala desítky školení a kurzů, při kterých se seznámila se technikami z celého světa, které dnes svým klientům zprostředkovává ve svém browbaru v Praze. Své know-how předává i na kurzu, který slouží ke vzdělávání všech, kteří by se rádi vydali v jejích stopách.

Co nabídne browbar?

Péče o řasy a obočí má mnoho podob. Browbar Sabiny Pavlovské nabízí širokou škálu zákroků a procedur, po kterých se hned budete cítit krásnější. Patří mezi ně třeba laminace a lifting řas, nebo barvení a tvarování obočí dle vašeho přání. Jedinečný je tento podnik svou špičkovou zákaznickou péčí. Nabízí nejen dokonalé kosmetické služby v čistém prostředí s kvalitními materiály, ale i pohoštění v podobě kávy či čaje a osobní přístup ke každému klientovi. Zákroky jsou bezbolestné, i proto je návštěva browbaru příjemným zážitkem, který vám zlepší jakýkoliv den.

Obočí a řasy jako klíč ke krásné vizáži

Tyto části obličeje řada z nás opomíjí jako méně důležité a upřednostňuje třeba výraznou rtěnku či růž. Avšak padnoucí tvar obočí nebo syté dlouhé řasy mohou proměnit celý obličej k nerozeznání. Proč se vyplatí zajít k odborníkovi? Upravené obočí je polovina úspěchu, jeho tvar je ale vysoce individuální záležitost, kdy není jedna správná varianta. Každému zkrátka sluší něco jiného, v závislosti na tvaru obličeje. V browbaru vám obočí nejen upraví, ale hlavně vám pomohou vybrat takový vzhled, který vám bude nejlépe sedět. Řasy většina žen řeší aplikací řasenek, které ale dlouhodobě nadělají více škody, než užitku. Nejen, že dokáží ušpinit oblečení, nebo se rozmazat za deště, každodenní užívání může mít negativní vliv na naše řasy. Především při odličování dochází k jejich vypadávání a zátěži, která z nich dělá vyschlé a slabé. Ať už se v browbaru rozhodnete pro nabarvení, lifting, nebo prodloužení, bude profesionální úprava dlouhodobějším řešením, které minimalizuje potřebu řasenky nosit.

Investice do sebe

Krásný zevnějšek je pro většinu z nás důležitým předpokladem pro lepší pocit ze sebe samotných. Není se za co stydět, rozhodně se nenechte přesvědčit, že zakládat si na upraveném a krásném vzhledu je povrchní nebo špatné. Naopak, může se jednat o skvělý způsob, jak přispět ke spokojenému životu, jelikož lidé, kteří si připadají atraktivní, bývají šťastnější

Browbar Sabiny Pavlovské zvládne veškeré procedury do hodinky, a cenově zřídka překračují 1000 korun. Nabízí tak možnost relaxace a trochu péče o sebe za dostupných podmínek. Takové výdaje je třeba vnímat jako investice do sebe, která se vrátí v podobě zvýšeného sebevědomí a dobrého pocitu.

Investice do budoucnosti

Kromě kosmetické péče o obočí a řasy nabízí Sabina Pavlovská i kurz pro ty, kteří by se rádi sami stali brow mastery. Během šestnácti hodin intenzivní výuky se naučíte základní postupy pro úpravu řas a obočí, dozvíte se několik tipů pro zákaznickou péči, a vyzkoušíte si práci na sedmi modelech.

Navštívila jste někdy browbar? Nebo pro péči o vaše obočí využíváte jiných možností? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích.