Pracovní agentura vám pomůže najít ty nejlepší zaměstnance

Situace na trhu práce je dnes taková, že firmy jen s velkými obtížemi nacházejí zaměstnance, již by obsadili všechny volné pozice. Pracovníků je nedostatek a vypátrat ty, již splňují vaše kritéria, není snadný úkol. Proto je dobré nechat ho na personálních agenturách.

Personální agentury jsou tady od toho, aby spojovaly firmy se zaměstnanci o práci. Oběma stranám ušetří spoustu času a koneckonců i zajistí větší spokojenost.

Co všechno za vás zajistí pracovní agentura?

Například firma Evars, pracovní agentura České Budějovice, místo vás vyřeší nejen časově náročné hledání, ale také oslovování a prvotní pohovory s vhodnými kandidáty. Vy už se setkáte pouze s těmi, kteří prošli prvním kolem a odpovídají vašim požadavkům.

V Evars se vyznají na trhu práce, vědí, kde dobré zaměstnance hledat. Sami mají v oblasti lidských zdrojů mnohaletou praxi a chlubí se těmi nejlepšími recenzemi od klientů. Nikdy neslibují, co nemohou zvládnout. Dobře vědí, co je na trhu práce možné.

Na jaké obory se specializují?

Personální agentura Evars působí zejména v okolí Českých Budějovic, a proto od nich vychází zejména pracovníci v oboru strojírenství, elektrikářství, svářečství, lakýrnictví, klempířství, zámečnictví a dalších, po nichž je v dané lokalitě poptávka. Právě tyhle pozice bývá častokrát problém obsadit, šikovných řemeslníků je po celé republice nedostatek.

Uchazeči o práci, neváhejte se spojit s personální agenturou

Zajímá vás nabídka práce na HPP, právě hledáte zaměstnání? I pro vás je spolupráce s pracovní agenturou jasnou výhrou. Agentura vám dohodí nabídky práce, které byste na pracovních portálech dost možná ani nenašli. Propojí vás s vhodným zaměstnavatelem a ušetří spoustu času. Za služby personální agentury zpravidla platí zaměstnavatel, tak se nebojte, vás to nebude nic stát. Jestliže spadáte do oborů, jimž se agentura Evars věnuje, neváhejte se s ní spojit.