Plastika stydkých pysků není jen estetická záležitost

Na kliniku plastické chirurgie se nechodí jen kvůli hezčímu vzhledu. Důvody jsou častokrát čistě praktické, někdy jde o odstranění bolesti či nepříjemných pocitů. Takové jsou i případy operace stydkých pysků neboli labioplastiky.

Výraz labioplastika označuje zmenšení malých stydkých pysků, zvětšení, ale také jen modelaci, tedy úpravu tvaru. Zákrok sice není tolik rozšířený jako například modelace nosu nebo prsou, ale dost možná za to může fakt, že jde přece jen o intimní záležitost.

Samotný zákrok je bezproblémový

Operace stydkých pysků se není třeba obávat. Chirurg pouze odstraní přebytečnou tkáň, nebo odebere tuk z jiné partie těla a vpraví ho do stydkých pysků, aby je zvětšil. Samotná plastická operace stydkých pysků tak nezabere více než 50 minut a obvykle se provádí v lokální anestezii. Po zákroku si pacientka poleží dvě hodiny na pooperačním pokoji a následně odchází domů.

Hodnocení klientek jsou vynikající

Když si na internetu vyhledáte plastiku stydkých pysků, najdete spoustu recenzí. Některé kliniky zveřejňují i fotky, téměř u každé se dá dohledat labioplastika ceník. Pokud se podíváte na recenze, budou veskrze pozitivní. Negativní ohlasy na samotný zákrok bývají asi tak v poměru 1:1000 pozitivních. Když už se nějaké negativum objeví, obvykle souvisí s pooperačními komplikacemi a tam není jisté, zda klientka skutečně dodržela všechna doporučení, která měla.

Plastika stydkých pysků může ulevit od bolesti

Některé ženy se pro labioplastiku rozhodnou čistě z estetických důvodů, jiné ze zdravotních. Kvůli nevhodnému tvaru je možné zažívat fyzické nepohodlí při jízdě na kole, nošení těsného oblečení apod. V tomto labioplastika před a po skutečně dělá rozdíl. Po operaci jsou klientky bez bolesti a vrátí se jim sebevědomí. Častokrát si vychvalují také pozitivní změnu v intimním životě – „Konečně si užívám sex bez nepříjemných pocitů. Doporučuji všem ženám, které váhají,“ končí jedna z recenzí.