Oblíbená česká zelenina brambory a brokolice: Nejlepší recepty

Proč hledat složité recepty, když z českých plodin můžeme udělat vynikající dobroty. Například brokolicová polévka. Ta zastane i dva chody, protože je sytá. A bramborové knedlíky? Ty můžete mít na mnoho způsobů.

Božské bramborové knedlíky

Spousta lidí si zvykla dělat knedlíky z polotovarů. Buď z prášku, nebo rovnou kupují hotový knedlík, který jen ohřejí. Proč ale? Vždyť vám stačí jen 4 ingredience: brambory, mouka, sůl a vejce. Brambory jen uvaříte, smícháte s ostatními surovinami, uděláte těsto, šišky, znovu uvaříte a máte božské jídlo, které můžete připravit na spoustu způsobů. Lze je podávat ke špenátu, kachně, huse, kuřeti, vepřovému i různým omáčkám. I cibulka s krájeným uzeným je ideální dvojka. Receptů na bramborové knedlíky je spousta, opravdu stačí ale náš naznačený postup.

Akční leták – brokolicová polévka

Brokolicová polévka je skvělá, pokud chcete ušetřit čas. Můžete jí udělat kotel a nasytíte celou rodinu. Lze ji uchovat několik dní. Protože je sytá, tak nebudete už potřebovat druhé jídlo. Skvěle se s ní hubne, jelikož je plná zeleniny. A jde o rychlý recept, kdy vše vhodíte do jednoho hrnce, uvaříte a umixujete. Kde se inspirovat? Na stránkách Albert.cz, kde je spousta receptů, tipů a charakteristika značek, které tento obchod prodává. Najdete zde i akční leták, takže si můžete vytvořit jídlo podle toho, co je zrovna ve slevě. Zásoba receptů je zde velká. Naleznete tu i archiv návodů z Albert magazínu. Na webu jednoduše vyhledáte recept dle typu pokrmu (např. snídaně, polévka, dezert, nápoj) nebo podle surovin (maso, ovoce, zelenina atd.) či rovnou napíšete do vyhledávače, co hledáte. V pohodlí domova se podíváte na slevy, zkouknete recepty, a pak si i objednáte potraviny až domů. Ušetříte tak spoustu času a i peněz.