Nevíte si rady s dárkem pro dědu? Máme pro vás super tip

Dědečkové hrají v našich životech ohromně důležitou roli. Jsou to právě oni, kdo dokážou hodiny vyprávět o svých příhodách, předat nám své zkušenosti, inspirovat i pomoci s výchovou vnoučat. Přesně proto si zaslouží pořádnou porci lásky, kterou dokážete například vhodně zvoleným dárkem. Nemusíte přitom utrácet kdovíjaké částky – je to spíše o originálním nápadu. Čím zaručeně potěšíte? 

Raději neexperimentujte 

Nejspíše vám je jasné, že starší lidé se jen těžko učí novým kouskům. Zároveň se jim doma válí bezpočet zbytečností, které jen zabírají místo ve skříních i vitrínách. Přesně proto se spolehněte spíše na ověřenou klasiku, jen v trochu vylepšeném kabátu. Co koupit dědovi? Máme pro vás tip.

Tím tipem je samozřejmě kvalitní zrnková káva, kterou si váš dědeček zaručeně vychutná. A co víc, je pro něj dokonce zdravá. Vědci dokázali, že pravidelný šálek tohoto nápoje pomáhá předcházet snižování mentálních funkcí, pomáhá s vylučováním toxických látek z organismu, zlepšuje náladu a tak dále. 

Opravdový výběr 

Nebavíme se jen o jakési obyčejné kávě z velkých řetězců. Spíše o produktu, který pochází od opravdových odborníků. Dobrým příkladem jsou třeba specialisté e-shopu Coffee Garage, již si praží vlastní dárkovou kávu v Táboře. Jednotlivá zrnka přitom odebírají přímo ze zdroje. Celý proces probíhá maximálně šetrně, aby se ve finálním nápoji zachovalo přirozené aroma i pozitivní látky. 

Na výběr máte jak z celých zrn, tak i různě namletého produktu. Díky tomu si váš dědeček může kávu uvařit jak v kávovaru, tak si ji zkrátka jen zalít konvicí s vodou. Mrkněte se na stránky zmíněného e-shopu a ihned získáte jasnou inspiraci. Chcete hrát na jistotu? Raději nakupte mix několika různých příchutí. Na základě toho si obdarovaná osoba sama vybere, jakou má nejraději.