Nejzábavnější pražská nákupní akce se vrací! Pop Night Shopping se slevami až 80 % je za rohem

Máte rádi slevy? Chcete se při nákupu dobře pobavit a zabavit i celou rodinu? Tak neváhejte a vyražte ve čtvrtek 24. srpna do pražského outletového nákupního centra POP Airport. Po celý den tam bude probíhat tradiční nákupní akce POP Night Shopping. Těšit se můžete na slevy až 80 %, ochutnávky výběrové kávy, živou hudbu, tombolu a taky spoustu zábavy a hlídání pro děti. 

V POP Airport najdete více než 200 světových značek s outletovými cenami a při příležitosti akce POP Night Shopping také se slevami až 80 %! Právě 24.8. na POP Night Shopping začíná totální letní výprodej, kde si budete moci vybrat ze široké nabídky oblečení, obuvi, doplňků a dalšího zboží za výhodné ceny. 

Návštěva POP Airport není jen o nakupování, ale i o zábavě pro celou rodinu. Ve čtvrtek si můžete užít zvýhodněné vstupné do dětského zábavního parku Majaland nebo muzea dinosaurů Dinosauria s opravdovými kostrami prehistorických ještěrů jen za 199 Kč pro všechny. Pokud máte rádi virtuální realitu, můžete si vyzkoušet hru Dinosauři VR. Fanoušci hezkých aut se můžou těšit na představení tří ikonických vozů z Engine Classic Cars Gallery – Porsche 924, Porsche 911 a Porsche 928.

Novinkou v rámci nákupních akcí POP Night Shopping je možnost využít hlídání dětí zdarma při nákupu vstupenky do zábavního parku Majaland za zvýhodněnou cenu 199 korun. Děti až na dvě a půl hodiny pohlídají školení a certifikovaní instruktoři. 

A pokud to do POP Airportu nestihnete ve čtvrtek 24. srpna, máme pro vás dobrou zprávu. Až 80% slevy pokračují v akci Totální letní výprodej, kterého se můžete nabažit od pátku 25. srpna až do neděle 27.8.

Ať už hledáte nové kousky do svého šatníku, dárky pro své blízké nebo jen chcete prohlédnout zajímavé fasády obchodů ve stylu staré Prahy, v POP Airport si určitě přijdete na své. Nákupní centrum se nachází nedaleko letiště Václava Havla Praha a je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Pokud pojedete autem, můžete využít více než 2000 parkovacích míst zdarma včetně dobíjecích stanic pro elektromobily. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete jet autobusem číslo 100 z metra Zličín nebo autobusem číslo 119 z metra Nádraží Veleslavín.