Legální Windows 11 za tisícovku? Víme, kde ho pořídit

Koupit si počítač nestačí. Pokud na něm chcete pracovat nebo si užívat zábavu, potřebujete jej opatřit patřičnou softwarovou výbavou. A ta vás mnohdy vyjde na podstatnou finanční částku. Zajímá vás, jak na ní výrazně ušetřit? V tom případě čtěte dál.

Windows 11 za hubičku

Pokud chcete počítač normálně používat, bez operačního systému se neobejdete. Samozřejmě existují varianty zdarma v podobě různých distribucí Linuxu, jenže u mnohých z nich potřebujete mít alespoň základní znalosti práce s příkazovou řádkou. Naštěstí ale existuje mnohem jednodušší řešení, které uspokojí jak běžné uživatele, tak ty pokročilejší.

MS Windows 11 PRO nabízí všechno, co budete k běžnému provozu pracovní i domácí stanice potřebovat. Kromě toho vám přináší i celou řadu rozšířených funkcí, se kterými si vyhrají nejen správci IT a příznivci virtualizace. Pokud se ale podíváte na cenu tohoto operačního systému, zjistíte, že to není zrovna levná investice. Díky eshopu Prolicence ovšem můžete ušetřit až 85 procent.

Co stojí za tak nízkou cenou?

Za Windows 11 PRO ušetříte až dvě třetiny oproti její doporučené ceně. Z nákupu rozhodně nemusíte mít strach, protože ať už si na eshopu pořídíte operační systém nebo jiný software, vždy půjde o legální kopii. Jak je ale možné, že jsou ceny tak nízké? Takto vysoká úspora je možná díky tomu, že kupujete druhotnou licenci.

Taková licence se uvolní při vyřazení většího množství zařízení ve firmě. Legislativa v České republice umožňuje takovýto software dál prodávat. Takže aby se zbytečně nezahodil, je možné ho nabídnout dalším zájemcům za výrazně nižší cenu. Na eshopu Prolicence.cz je navíc každá licence pečlivě kontrolována pomocí systému pro hlídání duplicit. Díky tomu budete mít jistotu, že si pořizujete neaktivovanou licenci.