Krásné kytice s doručením až domů nebo do práce

Neexistuje snad žádná žena, kterou by nepotěšila pestrobarevná voňavá kytice. Chcete udělat radost manželce, přítelkyni, mamince, babičce nebo jakékoliv jiné ženě, ale nemáte čas na návštěvu květinářství nebo na osobní předání? Nechte kytici jednoduše doručit na konkrétní adresu.

MDŽ je pro kytici jako stvořený

Mezinárodní den žen je skvělou příležitostí, jak potěšit milovanou ženu krásnými a voňavými květinami. Vyberte kytice k MDŽ z široké nabídky různých velikostí od malých přes středních až po ty největší a dejte najevo svoji náklonnost a lásku.

K Valentýnu nesmí květiny chybět

Ani na Valentýna, svátek všech zamilovaných, by květiny k vyjádření lásky, věrnosti a oddanosti neměly chybět. Květiny k Valentýnu jsou skvělou volbou, jak vyjádřit lásku a úctu k ženě. Ať už vaše žena miluje růže, luční květiny, hortenzie, karafiáty, nebo tulipány, díky rozmanitému sortimentu nejrůznějších květin snadno vyberete tu pravou.

Osobní vyzvednutí nebo doručení na adresu

Květinářství vás nenechá ve štychu, ani když si vzpomenete v ten samý den. I na poslední chvíli tak stihnete doručit krásnou a pestrobarevnou kytici vaší vyvolené ženě. Vybranou kytici máte možnost osobně vyzvednout v kamenné prodejně, nebo ji jednoduše nechte zaslat přímo na adresu obdarované osoby, a to klidně i během víkendu. Při doručování se nemusíte bát ani o zdraví a vzhled květin. Jsou totiž doručovány ve speciálních aquaboxech, které se postarají o prodloužení životnosti kytic.

Dárkový balíček, který potěší

Kromě nádherné kytice sezónních květin, květinových boxů a košů je možné darovat také dárkový balíček, který spolu s květinami jistě potěší. V dárkovém balíčku najdete například vázu, vonnou svíčku nebo láhev Prosecca. Přiložit je možné také osobní přání s věnováním.