Jaké slavné ženy se odmítají holit? Tyto dámy doma žiletku nemají

Neholené podpaží a nohy jsou v současnosti způsobem, jak vyjádřit svůj postoj k životu a feminismu. Za toto hnutí se staví mnoho slavných žen a podporují ho také tím, že se přestaly holit. Mnoho celebrit zahodilo žiletky a chodí s ochlupením dokonce i na červený koberec. Garantujeme vám, že znáte všechny slavné dámy, které o své tělo v tomto ohledu nedbají.

Miley Cyrus

Tato mladá rebelka je známá tím, že se chce lišit od ostatních. Epilátory možná již vzala na milost, ale po několik let se na koncertech i sociálních sítích pyšnila zarostlým podpažím. Miley nyní vydala novou píseň, ve které zpívá o tom, že dřív byla zábavná a divoká, protože byla mladá. Teď s věkem asi i u ní přichází moudrost, protože vypadá velmi zdravě a šťastně.

Paris Jackson

Dcera Michaela Jacksona je známá zpěvačka. Paris je velmi přirozená žena, která žiletku k životu evidentně nepotřebuje. Pravdou je, že většinou ji uvidíte s velmi malým množstvím make-upu. K jejímu přirozenému vzhledu neoholené podpaží a nohy svým způsobem patří. Nebojí se obléknout ani šaty na červený koberec, ve kterých její přirozená krása vynikne ještě více.

Bella Thorne

Další rebelkou na seznamu je samozřejmě zrzavá herečka Bella Thorne, známá z amerického seriálu na Disney Channel s názvem „Na parket!“ nebo z filmu „Dovolená za trest“. Bella, stejně jako jiných dětských hvězd, se snaží své okolí šokovat za každou cenu. Výjimkou nejsou ani fotky zarostlého podpaží nebo snímky, na kterých je téměř nahá. Z dalších dětských hvězd šokuje nebo spadli na dno také:

  • Demi Lovato
  • Selena Gomez
  • Lindsay Lohan

Madonna a její dcera Lourdes Leon

Ano, také tato legendární zpěvačka se nebojí šokovat. Na svých sociálních sítích se neustále ukazuje polonahá a nechybí ani její chlupaté podpaží. A protože jablko nepadá daleko od stromu, její dcera se dokonce nechala zvěčnit neoholená pro reklamu sportovní značky Adidas. Takové fotky nikdo jiný nemá a je to určité originál, který se nemusí každé značce vyplatit.

Julia Roberts

Nebudete tomu věřit, ale dokonce i zrzavý miláček Hollywoodu se ukázal na premiéře vlastního filmu s velmi zarostlým podpažím. V roce 1999 se konala premiéra filmu Notting Hill, na které se ukázala Julia Roberts v červených šatech. Jakmile zamávala fanouškům, odhalila dlouhé, tmavé chlupy v podpaží. Podle jejího širokého (a velmi typického) úsměvu jí to bylo úplně jedno a byla sama se sebou velmi spokojená.

Michelle Rodriguez

Hvězda filmové série „Rychle a zběsile“ si také nedělá příliš starosti s tím, jestli je dobře oholená. Před pár lety ji fotografové zachytili na dovolené u moře, kde se vystavila v plavkách. Bohužel se asi ten den zapomněla oholit, protože na fotce je jasně vidět, že žiletku již nějakou dobu neviděla. Jak je to podle vás? Měla by být žena vždy dokonale oholená, anebo vám nevadí porost v podpaží?