Jak pečovat o své tělo? Pomůže zdravá výživa

Je tu podzim a někdo má tendence se s přibývajícími vrstvami oblečení halit i do kil navíc. Přece teď se do plavek nehubne! Ovšem proč diety řešit pak na poslední chvíli a stresovat se, když chutnou zdravou výživou můžeme dojít k vnitřní harmonii celoročně? Ukážeme vám, jak na to. 

Zdravá výživa je chutná 

Co je vlastně zdravá výživa? Záleží, jak k ní přistupujete. Někdo má různá omezení v podobě potravinových intolerancí, jiní drží dietu právě kvůli linii, formě apod. Vezměte si, že právě z úprav jídelníčku (např. diabetiků) si mohou vzít příklad ti, kteří chtějí hubnout. Cukr přece neprospívá ani linii. Tak využijte umělá sladidla. Takové DIA sladkosti jsou přitom ideální. A přemýšlejte dále. Opravdu musíte mít bílý cukr v jídle? Místo něj lze použít čekankové sladidločekankový sirup apod. S nimi ochutíte moučníky, osladíte čaje, vyrobíte si šťávu jen ze sirupu nebo si přidáte čerstvé ovoce atd. A dále? Pokud hubnete, je ideální zahnat mlsnou do kouta. Zkuste low carb tyčinku, která zapudí vaše chutě. 

Protein a ořechový krém na chuť

Nemusíte se však vzdávat sladkého. Na nárůst svalové hmoty zabírá protein, a ten se dělá i z prášků, pudinků, koktejlů atd., které jsou takovými zdravými dobrotami. A znáte ořechový krém? Velmi populární chuťovka, která je zdravější než známá, čokoládová pomazánka. Když přidáte přírodní doplňky stravy, tak se jen podpoří vaše úsilí v touze po štíhlé linii. Dnes jsou zdravé věci i chutné, leckdy lepší než klasické potraviny v nezdravější verzi. A navíc vás popoženou k lepšímu výkonu, mají vitamíny apod. A když jsme u zdravé stravy, jaké máte rádi pečivo? Bílé? Tmavé? Kde jej kupujete? Máte přehled o jeho složení? Jestli ne, upečte si vlastní. Zkuste chlebové směsi, které jsou zdravé a chutné. K chlebu si pak udělejte dobrý nápoj, doporučujeme skvělé kávoviny, jež vám dodají energii. Podívejte se na web 4slim.cz, kde je království zdraví.