Instalatérská pohotovost vám kryje záda nonstop

Všechny problémy spojené s havárií vody, plynu nebo topení rychle vyřeší instalatérská pohotovost. Díky tomu nedojde k výrazným škodám na majetku a vy tak budete moci v klidu spát.

S čím se na instalatéry obrátit?

Pohotovost instalatéři Praha se zaměřují na rozvody topení, plynu, vody a kanalizace. S tím souvisí i havarijní servis, který vyřeší ucpané odpady, netěsnící kohoutky, opravy prasklých trubek, netopící radiátory atd. Instalatérské práce obnáší též instalaci a výměnu spotřebičů. Namontují a vymění bojlery, kotle, sprchové kouty, umyvadla, vany, záchody, drtiče odpadu, pračky, myčky apod. V neposlední řadě si instalatéři poradí také se servisem a opravou čerpadel.

Instalatérská pohotovost má samá plus

Instalatér pohotovost Praha má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti, co se instalatérství a topenářství týče. Ke své práci používá pouze kvalitní materiály a nástroje renomovaných dodavatelů. Spokojenost a pohodlí zákazníků je pro instalatérskou firmu prioritou, proto poskytuje záruku na všechny práce a služby, které nabízí. Rovněž se můžete spolehnout na férové a transparentní ceny, jež neskrývají žádné další poplatky.

Revize kanalizace je účinná prevence

Abyste minimalizovali riziko vzniku havárie kanalizace, je na místě provádět pravidelnou revizi. Zbystřit byste měli zejména, pokud dochází k opakovanému ucpávání odpadů, zatéká vám do domu dešťová voda, vlhne zdivo nebo plánujete kompletní rekonstrukci domu. Instalatéři pravidelným monitorováním stavu kanalizace dokáží předejít nedozírným škodám na majetku. Ke své práci využívají nejmodernější technologie a vybavení, mezi něž patří kamerové systémy. Ty dokáží přesně a rychle detekovat problém, aniž by se muselo zásadně zasahovat do infrastruktury. Instalatérská pohotovost není pouze o urgentním řešení problému, ale též o revizi, údržbě a diagnostice.