Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře. Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata letí vzhůru

V posledních několika týdnech cena zlata prudce stoupá, a navíc má podle finančních analytiků potenciál k dalšímu růstu. Cena překonala hranici 2 200 dolarů za troyskou unci, přičemž v letošním roce by se měla přehoupnout dokonce přes 2 400 dolarů za unci.

Co stojí za růstem ceny zlata?

Faktorů je hned několik. V první řadě cena drahého kovu stoupá z obavy z neřízené střely Donalda Trumpa v Bílém domě. Stejně tak cenu pozitivně ovlivňují nákupy kovu ze strany centrálních bank zemí, kde je napjatá geopolitická situace (jde zejména o Čínu, Indii či Turecko).

Jestliže tedy chcete investovat do zlata, pak vsaďte na fyzickou formu v podobě slitků a cihliček, které prodává například výše zmíněný e-shop. Jedná se o spolehlivého dodavatele, který má navíc i dlouhodobě nejnižší cenu zlata mezi prodejci.