Glamour interiérový design – žijte jako celebrita

Zřiďte si svůj byt v luxusním a elegantním stylu a vytvořte si doma sofistikované a vkusné prostředí. Nebojte se investovat do draze působících materiálů, do krásného nábytku a přepychových dekorativních prvků. Váš interiér skvěle doladí správně zvolené osvětlení a zastínění, které prostoru dodají ten správný výraz. Dokážete si představit, jak se vaše dekorace nádherně zatřpytí, když si na ně posvítíte pod tím správným úhlem? Inspirujte se světem módy a filmu a vytvořte si dokonalý domov, plný světla a třpytu.

 Žaluzie

Správně zvolené žaluzie doladí váš interiér k dokonalosti. Sáhněte po moderním typu žaluzií Den a noc. Tento typ žaluzií je inovativní a stylový a stává se čím dál častěji nedílnou součástí moderního bytového designu. Žaluzie Den a noc mají velice charakteristický glamour vzhled. Jsou tvořeny dvěma druhy pruhů. Jeden typ pruhů je průhledný a druhý neprůhledný. Tyto pruhy se mohou různě překrývat a díky tomu vytvoříte moderní a efektní atmosféru svého bytu.

Díky žaluziím Den a noc můžete regulovat množství světla, které bude prostupovat do vašich pokojů. Velmi jednoduše si tak vytvoříte velmi příjemné prostředí pro práci, relaxaci a k odpočinku.

Tyto žaluzie vám také umožní zajistit si dokonalé soukromí. Budete mít úplnou kontrolu nad tím, co je vidět zvenčí a zachováte si své soukromí. Tato technologie je inspirována dokonalým vzhledem a funkčností, což je známka udržitelnosti, který jde ruku v ruce s luxusem.

Osvětlení

Zářivé osvětlení je skvělým způsobem, jak přinést do vašeho domova mnohem více elegance a okouzlujícího lesku. Neznamená to, že si pořídíte pouze zářivé lustry v hollywoodském stylu. Vytvořte si doma okouzlující atmosféru, která vyjádří váš osobní prostor s leskem luxusu.

V první řadě se glamour osvětlení prezentuje výraznými třpytivými a křišťálovými lustry, které jsou krásné a dokonalé. Jejich lesk rozptyluje světlo po místnosti a jejich lesk a třpyt se odrážejí na stěnách a na nábytku. Místnosti dodají dojem naprosté noblesy.

Kromě tradičních lustrů si můžete zakoupit i stojací lampy, které jsou velice moderní, dekorativní a mohou vytvořit velice zajímavý a ohromující středobod vaší místnosti. Pokud máte rádi odpočinkovou a relaxační atmosféru, můžete si pořídit lampy s možností regulace světla a podle nálady si světlo vždy upravit.

Jestliže máte rádi vintage styl, nic nebrání tomu, abyste si do svého luxusního příbytku pořídili klasické starodávné lampy s elegantním dekorem a se stínidly, které mají dekorace s prvorepublikovými prvky. Buďte kreativní a vymyslete si svůj vlastní design. Můžete tak vytvořit svůj vlastní kus, který bude ztělesňovat vaši originalitu a váš smysl pro krásu.