Co udělá radost kolegům k narozeninám? Dárková bedna!

Obdarovávat kolegy je vždy ošemetné. Sice je hezké, když si u příležitosti narozenin každého z týmu společně posedíte a dáte si něco dobrého, ale kdo má pořád vymýšlet nějaké dárky? Pokud si s danou kolegyní nebo kolegou nejste blízcí, originální dárek budete hledat těžko. V takovém případě přijde vhod dárková bedna.

Dárková bedna je dárek vhodný pro každého nehledě na věk či zájmy. O daném člověku vám stačí vědět opravdu málo. Bedna se dá poskládat například z běžných potravin, které užije skutečně každý. A kdyby se mu nebo jí pár kousků z koše nehodilo, protože zrovna tohle třeba nejí, může je poslat dál.

Spousta specializovaných dárkových beden

V e-shopu Boxdarek.cz mají v nabídce mnoho dárkových beden, které jsou na něco konkrétního zaměřené. Víte třeba, že si kolegyně často nosí do práce Kinder dobroty? Vyberte dárkovou bednu Kinder plnou sladkostí od této značky. Všimli jste si, jak kolega na večírku preferoval Jack Daniel’s Fire? Sáhněte po bedně naplněné obsahem pro whiskaře. Možností je celá řada a rozhodně nemusí jít pouze o sladkosti či alkohol. Většina beden je naplněna jídlem či pitím, protože to užije každý z nás, nicméně některé jsou naplněné i kosmetikou.

Jak bedna vypadá?

Bedny jsou dřevěné, ručně vyráběné a navržené velmi pečlivě, aby byly stylové. Dodávané jsou nejen plné obsahu a samozřejmě zavřené, ale také s přibaleným páčidlem. Obdarovaný tedy musí bednu nejdříve vypáčit, aby se dostal k obsahu. Nemějte strach, vše je pečlivě vymyšlené tak, aby se obsah bedny při páčení nepoškodil a také aby se nepoškodil na cestě k vám. Doprava je zdarma. 

Dárkové bedny jsou oblíbené pro svou univerzálnost, příznivou cenu a zároveň originální provedení. Hodí se pro kolegu, kolegyni, parťáka z týmu, který vás opouští, nebo třeba jako dárek pro kolegyni, co odchází na mateřskou.