Black Friday v POP Airport: Obří slevy, soutěže a spousta zábavy pro dospělé i děti

Ve čtvrtek 23. listopadu začíná v outletovém nákupním centru POP Airport zábavní a nákupní akce Black Friday Night Shopping. Po vzoru pravidelných akcí POP Night Shopping nabídne vedle zajímavých slev i zábavu pro děti i dospělé od 10 hodin dopoledne až do 22 hodin večer.

Při příležitosti Black Friday budou v POP Airport outletové ceny ještě výhodnější. Kromě stávajících 200 značek také nově nakoupíte i značky jako Tommy Hilfiger, Orsay nebo Diesel. Nákupy si budete moci užít ve vánoční atmosféře, a to díky dechberoucí vánoční výzdobě a kulisám obchodů vyvedených ve stylu fasád domů ve staré Praze. A pokud se registrujete u hostesek, můžete se zapojit do tomboly a vyhrát dárkové poukazy na nákup v celkové hodnotě 10 000 korun, dárkové balíčky a další zajímavé ceny.

Nemusíte se přitom bát, že se budou vaše děti během nákupů nudit. Zabaví a pohlídají je zdarma zkušení instruktoři v největším krytém zábavním parku v Česku – Majalandu. Hlídání je zajištěno od 13. do 20. hodiny s platnou vstupenkou do zábavního parku. Vstupenka pro jedno dítko vyjde ve čtvrtek 23. listopadu jen na 199 korun.

Za necelých dvě stě korun se pak zabaví děti i dospělí v Dinosauria Museum Prague. Čekají je komentované prohlídky s paleontologem nebo prodejní výstava minerálů. Tím ještě zábava nekončí – zvýhodněné vstupné si v POP Airport nachystali i pro atrakce s virtuální realitou, úplně zdarma je pak výstava historických vozů Engine Classis Cars Gallery, které v 18 hodin představí na hlavním náměstí nové ikonické vozy.

Ať už hledáte nové kousky do šatníku, vánoční nebo jiné dárky pro své blízké či si jen chcete prohlédnout zajímavé fasády obchodů ve stylu staré Prahy, v POP Airport si při letošním Black Friday Night Shopping určitě přijdete na své. 

Nákupní centrum se nachází nedaleko letiště Václava Havla Praha a je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Pokud pojedete autem, můžete využít více než 2000 parkovacích míst zdarma včetně dobíjecích stanic pro elektromobily. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete jet autobusem číslo 414 z metra Veleslavín.